چگونه ویدئوهای طولانی را در استوری های اینستاگرام منتشر کنیم؟

حتماً می‌‎دانید که استوری های اینستاگرام حداکثر ۳۰ ثانیه هستند. اینستاگرام تاکنون تصمیمی برای افزایش این زمان نداشته است. برای آپلود کردن استوری های طولانی‌تر از ۱۵ ثانیه هم راهی وجود ندارد. با این حال می‌توان این قانون را دور زد! تنها راهی که وجود دارد این است که یک ویدئوی طولانی را با استفاده از اپلیکیشن‌های واسطه به چند قسمت ۱۵ ثانیه‌ای تقسیم و سپس آپلود کنید. در این پست تعدادی از این اپلیکیشن‌ها را برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون معرفی می‌کنیم.

یکی از اپلیکیشن هایی که می‌توانید برای این کار از آن استفاده کنید، کات استوری است. این اپلیکیشن فقط نسخه iOS دارد و رایگان است. کار با کات استوری بسیار ساده است. کافی است اپلیکیشن را باز کنید و فیلم را در آب آپلود کنید. سپس مشخص کنید که خروجی آن چند ثانیه ای باشد. اگر هدف شما استفاده از ویدئو برای استوری های اینستاگرام باشد، ۱۵ ثانیه را انتخاب کنید. با این حال می‌توانید این زمان را کمتر یا بیشتر از ۱۵ ثانیه هم انتخاب کنید. همچنینمثلاً اگر می‌خواهید یک ویدئو را در اینستاگرام پست کنید، آن را به چند قسمت ۶۰ ثانیه‌ای تقسیم و آپلود کنید.

دانلود CutStory نسخه iOS

معادل کات استوری برای گوشی‌های اندرویدی، استوری کاتر است. این اپلیکیشن رایگان فقط برای گوشی‌های اندرویدی طراحی شده است. با استوری کاتر می‌توانید با استفاده از دوربین گوشی فیلم ضبط کنید و آن را به صورت چند قسمتی نحویل بگیرید.

دانلود Story Cutter نسخه اندروید

اپلیکیشن اندرویدی دیگری که برای تهیه استوری های اینستاگرام وجود دارد، استریو اپ است. طرز کار این اپلیکیشن هم مانند دو اپلیکیشن بالاست. کافی است فیلم را در اپلیکیشن آپلود کنید و طول ویدئوهایی را که می‌خواهید تحویل بگیرید، مشخص کنید.

دانلود Stereo App نسخه اندروید

پست‌های قبلی ما را در مورد استوری اینستاگرام بخوانید:

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!