راهنمای انتقال شارژ دائمی به اعتباری برای مشترکین همراه اول

همراه اول امکان فرستادن شارژ از خطوط دائمی به اعتباری همراه اول را فراهم کرده است. برای این کار باید کد زیر را به شماره ۸۹۱۱ پیامک کنید (از چپ به راست):

شماره مقصد به صورت کامل با پیش شماره*مبلغ انتقال به ریال*رمز انتقال

همان طور که می‌بنید، برای انتقال شارژ شما نیاز به رمز انتقال دارید. برای دریافت رمز انتقال، یک پیامک خالی به ۸۹۱۰ بفرستید، تا رمزتان برای شما ارسال شود. دقت کنید که رمز هر کاربر ثابت و غیرقابل‌تغییر است و باید مراقب رمزتان باشید.

یک مثال برای انتقال شارژ از همراه اول دائمی به اعتباری

فرض کنید می‌خواهیم ۲۰۰۰ تومان (۲۰۰۰۰ ریال) شارژ به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۱۱۱ بفرستیم. اول یک پیامک به ۸۹۱۰ می‌فرستیم تا رمز دریافت کنیم و فرض کنیم در پاسخ، رمز ۱۲۳۴۵۶۷۸ برای ما تعیین ارسال می‌شود. حالا برای انتقال شارژ، کد زیر را (از چپ به راست) به شماره ۸۹۱۱ پیامک می‌زنیم:

۱۲۳۴۵۶۷۸*۲۰۰۰۰*۰۹۱۹۱۱۱۱۱۱۱

نکاتی درباره سرویس انتقال شارژ دائمی به اعتباری

  • هر بار انتقال شارژ از خط دائمی به اعتباری، ۴۰ تومان هزینه دارد.
  • مقدار قابل انتقال در هر تراکنش باید مضربی از ۱۰،۰۰۰ ریال و بین ۱۰،۰۰۰ و ۱۰۰،۰۰۰ ریال باشد.
  • حداکثر قابل انتقال در هر ماه برای مشترکین دائمی ۱۰۰،۰۰۰ ریال است.

۶ دیدگاه برای “راهنمای انتقال شارژ دائمی به اعتباری برای مشترکین همراه اول”

  1. اخه بنده هرچه تقاضا میدم همش میگه تا نیم ساعت دیگه الان چند روزه همش کارش شده تا نیم ساعته دیگه ولی خبری نیست چندین بارم تقاضا کردم باز همش تا نیم ساعت دیگه و خبری هم نیست

پاسخی بگذارید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پیامک صوتی