راهنمای دقیق فعال‌سازی بسته های اینترنت همراه اول نوترینو، آلفا و آلفا+ (gprs, 3g)

بسته های اینترنت همراه اول

بسته‌های اینترنت هوشمند همراه اول، این امکان را برای مشترکین فراهم می‌کند، که با پرداخت مبلغی، برای مدت زمانی معین با هزینه‌ای اندک از اینترنت gprs یا 3g همراه اول بهره ببرند. همچنین با فعال کردن این بسته‌ها تعداد معینی پیام چندرسانه‌ای (MMS) رایگان نیز خواهید توانست ارسال کنید. همراه اول پس از فعالسازی خدمات نسل سوم 3g، برای بسته‌های اینترنت خود از نام نوترینو استفاده می‌کند. بسته‌های اینترنت همراه اول در دو گروه بسته های آلفا و آلفا+ عرضه می‌شوند.

توجه! قبل از خرید هر گونه بسته، مطمئن شوید که سرویس اینترنت همراه خود را فعال و تنظیمات آن را روی گوشی خود دریافت کرده اید، و امکان اتصال به اینترنت همراه اول را دارید. برای فعال کردن سرویس gprs و نوترینو، یک پیامک رایگان بدون متن 8088 بفرستید و یا کد دستوری ‎*۱۱۱*۲۳۱# را شماره‌گیری کنید. برای دریافت تنظیمات gprs همراه اول، به صفحه فعالسازی سرویس اینترنت همراه اول بروید یا یک پیامک رایگان بدون متن به شماره 8008 بفرستید، تا با طی مراحلی که اعلام می‌شود، تنظیمات gprs‌ را دریافت کنید.

پس از فعالسازی و دریافت تنظیمات، از طریق مرورگر گوشی‌تان صفحه‌ای را باز کرده و تست کنید که می‌توانید از گوشی‌تان به اینترنت وصل شوید یا خیر، اگر توانستید و صفحه‌ی مورد نظر باز شد، سپس می‌توانید برای کاهش هزینه‌ی اینترنت gprs همراه اول، یکی از بسته‌ها را فعال کنید.

بسته های آلفا و آلفا+ اینترنت همراه اول

همراه اول بسته‌های اینترنت خود را در قالب دو گروه آلفا و آلفا+ عرضه می‌کند که بسته‌های آلفا+ سرعت بیشتری (در مناطقی که پوشش 3g وجود دارد) ارائه می‌کنند.

بسته‌های آلفا

حداکثر سرعت بسته‌های آلفا 196kbps است. و برای کسانی که از اینترنت همراه بیشتر برای اپلیکیشن های ارسال پیام و مانند آن استفاده می‌کنند، مناسب تر است. مشخصات این بسته‌ها و نحوه‌ی فعالسازی هر کدام را در جدول زیر می‌بینید:

ردیفحجمتعداد MMSمدت اعتبار (روز)قیمت (تومان)کد دستوری فعالسازی
1150 مگابایت1011,000*۱۰۰*۱۱#
2800 مگابایت2075,000*۱۰۰*۱۲#
32.5 گیگابایت503010,000*۱۰۰*۱۳#
4800 مگابایت7 (شبانه از ساعت 23 تا 8 صبح)1,000*۱۰۰*۱۴#

به عنوان مثال، اگر شما بسته 1 را فعال کنید، 1000 تومان از حساب شما کم خواهد شد و می‌توانید در طی 1 روز (24 ساعت) تا سقف 150 مگابایت، از اینترنت همراه اول بدون هزینه اضافی استفاده کنید و در این یک روز می‌توانید 10 عدد پیام رایگان چند رسانه‌ای (MMS) نیز بفرستید.

بسته های آلفا پلاس

بسته‌های آلفا+ (در مناطق تحت پوشش 3G) سرعت بیشتری نسبت به بسته‌های آلفا دارند و برای کسانی که نیاز به اینترنت پرسرعت روی گوشی همراه خود دارند، مناسب‌تر است. مشخصات بسته‌های آلفا پلاس همراه اول را در جدول زیر می‌بینید:

۳۰MB + ۳۰MB هدیه شبانه۵۰MB + ۵۰MB هدیه شبانه۱۰۰MB + ۱۰۰MB هدیه شبانه۳۰۰MB + ۳۰۰MB هدیه شبانه۱GB + ۱GB هدیه شبانه۲GB + ۲GB هدیه شبانه۳GB + ۳GB هدیه شبانه۴GB + ۴GB هدیه شبانهروش فعالسازی
یک روزه۹۰۰ تومان۱,۵۰۰ تومان۳,۵۰۰ تومان۹,۰۰۰ تومان۱۰,۰۰۰*۱۰۰*۲۱#
هفت روزه۱,۸۰۰ تومان۲,۵۰۰ تومان۵,۰۰۰ تومان۱۰,۰۰۰ تومان۱۳,۵۰۰*۱۰۰*۲۲#
سی روزه۴,۰۰۰ تومان۷,۰۰۰ تومان۱۰,۰۰۰ تومان۱۲,۰۰۰ تومان*۱۷,۰۰۰ تومان*۱۰۰*۲۳#
 * توضیح در مورد بسته ۳۰ روزه ۱۲ هزار تومانی: به مدت محدود، این بسته اینترنتی برای همراهان وفادار با تخفیف ۳ هزار تومانی و معادل ۱۲ هزار تومان ارائه می گردد. از آنجا که ارزش واقعی این بسته ۱۵ هزار تومان است، اگر مشترک قصد ترک اپراتور را داشته باشد باید مجموع تخفیفات آن را به منظور تسویه حساب با اپراتور پرداخت کند

برای فعال کردن هر کدام از این بسته‌ها، اطلاع از وضعیت بسته‌ی خود و یا فعال و غیرفعالسازی قابلیت تمدید خودکار بسته‌های اینترنت آلفا و آلفا+ نوترینوی همراه اول، علاوه بر روش اعلام شده در جداول بالا، می‌توانید کد دستوری *111# (سامانه جامع خدمات همراه اول) را شماره‌گیری کنید و یا پیامک رایگان بدون متن به 8080 ارسال کنید، تا با طی مراحلی که با شما اعلام می‌شود، از خدمات اینترنت همراه استفاده کنید. نحوه‌ی فعال‌سازی بسته‌های هوشمند GPRS همراه اول، با استفاده از هر کدام از این روش‌ها، در جدول زیر، توضیح داده شده:

فعال‌سازی بسته‌های هوشمند gprs همراه اول از طریق سامانه *111# یا پیامک به 8080
نوع درخواستعدد (لاتین) ارسالی به از طریق پیامک به 8080کد دستوری (سامانه جامع خدمات)
آگاهی از وضعیت سرویس و حجم استفاده شده0*111*320#
فعال‌سازی یا غیرفعالسازی تمدید خودکار8*111*328#
دریافت راهنماییپیامک خالی یا 9*111*329#


اگر به خاطر سپاری این دستورات برای شما مشکل است، هر زمان که نیاز به یکی از خدمات فوق داشتید، کافی است کد*111# و یا *100# را به خاطر سپرده و شماره‌گیری کنید و با طی مراحل بعدی، سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اتمام، رزرو و تمدید خودکار بسته های اینترنت gprs و نوترینو (۳g) همراه اول (آلفا و آلفا پلاس)

در صورتی که حجم یا مدت زمان استفاده از بسته به اتمام رسد، همراه اول سیاستی اتخاذ کرده که در صورت عدم انصراف کاربر، بسته‌های خریداری شده را به طور خودکار تمدید می‌نماید. همراه اول ۲۴ ساعت قبل از اتمام زمان بسته و همچنین ۱ ساعت مانده به اتمام زمان بسته، شما را از طریق پیامک مطلع می‌کند. اگر تصمیم ندارید بسته را برای دوره‌ی بعد تمدید کنید، پس از دریافت پیامک آگاه‌سازی، عدد 8 لاتین را به شماره 8080 پیامک کرده و یا کد دستوری *111*328 را شماره‌گیری کنید، تا بسته شما غیرفعال شود. همچنین اگر پیش از اتمام یکی از بسته‌های اینترنت همراه اول، بسته‌ی دیگری خریداری کنید، آن بسته برای شما رزرو می‌شود و به محض اتمام بسته‌ی پیشین، بسته‌ای که رزرو کرده‌اید به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود.

اطلاع از وضعیت بسته‌های اینترنت همراه اول

برای اطلاع از وضعیت بسته اینترنت همراه که خریده‌اید، عدد 0 لاتین را به شماره 8080 پیامک کنید. پیامکی دریافت خواهید کرد که ساعت و تاریخ اتمام بسته و همچنین میزان حجمی که تا این لحظه مصرف کرده‌اید را به اطلاع شما خواهد رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بسته‌های GPRS همراه اول مراجعه کنید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

۲۱۷ دیدگاه برای “راهنمای دقیق فعال‌سازی بسته های اینترنت همراه اول نوترینو، آلفا و آلفا+ (gprs, 3g)”

 1. درود.وقتی من بسته میگیرم و حجم روزانم تموم میشه دیگه بسته ی شبانمم غیرفعال میشه ینی وقتی وضعیت میگیرم مینویسه برای شما هیج بسته ای فعال نیست درحالی ک حجم شبانم بدون مصرف مونده بوده!ینی جی؟چیکار باید بکنم؟من مول بسته ی شبانشم دادم دیگه حالا این ک مینویسین هدیه ک حرف بیهوده ایه!

 2. افتخار

  باسلام لطفا بفرمایید سایت های منتخب داخلی کدام است و وافی هدیه را چطور میشه استفاده کرد؟ آیا وای فای از همان بسته اینترنتی استفاده میشود؟

  • نیکو احمدی

   اگر در طول روز ار بسته استفاده کنید حجمی که استفاده میشه از بخش روزانه کسر میشه.
   بسته های شبانه در ساعات خاصی از شبانه روز فعال هستند

  • نیکو احمدی

   قبل از خرید هر گونه بسته، مطمئن شوید که سرویس اینترنت همراه خود را فعال و تنظیمات آن را روی گوشی خود دریافت کرده اید، و امکان اتصال به اینترنت همراه اول را دارید. برای فعال کردن سرویس gprs و نوترینو، یک پیامک رایگان بدون متن 8088 بفرستید و یا کد دستوری ‎*۱۱۱*۲۳۱# را شماره‌گیری کنید. برای دریافت تنظیمات gprs همراه اول، به صفحه فعالسازی سرویس اینترنت همراه اول بروید یا یک پیامک رایگان بدون متن به شماره 8008 بفرستید، تا با طی مراحلی که اعلام می‌شود، تنظیمات gprs‌ را دریافت کنید.

   پس از فعالسازی و دریافت تنظیمات، از طریق مرورگر گوشی‌تان صفحه‌ای را باز کرده و تست کنید که می‌توانید از گوشی‌تان به اینترنت وصل شوید یا خیر، اگر توانستید و صفحه‌ی مورد نظر باز شد، سپس می‌توانید برای کاهش هزینه‌ی اینترنت gprs همراه اول، یکی از بسته‌ها را فعال کنید.

 3. لطفا حجم شبانه رو حذف کنید. چون هیچکس استفاده نمیکنه. اینجوری پولش میره تو جیب شما. ولی ما ضرر میکنیم. که هیچکسم راضی نیست. مطمئن باشید

 4. سلام.شما هم مثل ایرانسل بامردم شفاف باشید.کاش میشداز شارژ خریدن من پرینت می گرفتید.تمام 4 گیگ های شبانه من استفاده نمی شه .وشما بایدجوابگو باشید راضی نیستم.

 5. سلام
  واقعا این طرح کلاه گذاشتن هست ۴ گیگ رو فعال میکنی بعد میشه ٢+٢ اقا من اصلا حجم شبانه استفاده نمیکنم واسه چی مجبورم پول حجم شبانه بدم این افتضاح هست باید جوابگو باشید واقعا افتضاح هست

 6. من یک بسته ۶٠٠ مگا بایتی خرید کردم یکهماهه و الان حجم روزانه من اتمام رسیده ولی حجم شبانه من هنوز تمام نیست و الان میخوام بسته جدید بخرم در رزرو قرار میگیرم یعنی من عملا نت ندارم باید چکار کنم

 7. سلام
  طرح جدید یک کیگ روزانه و یک گیگ شبانه افتضاح .
  من همون طرح 2.5 گیگ قبلی رو میخام .
  برای لغو اینترنت همراه چه باید بکنیم .
  از خط ایرانسلم برای همراه استفاده میکنم خیلی بهتره

  • کاربر همراه اول

   ظاهرا برای لغو کاری نمیشه کرد. من یه بسته اینترنتی 4 + 4 همراه اول دارم. حجم روزانه تموم شده و میخوام یه طرح دیگه بخرم… هیچ راه حلی برای لغوش نداره مگه اینکه حجم شبانه هم تمام بشه. افتصاح. یه عده آی کیو دارن سرویس میدن به مردم. درود بر تو آی کی یو / خسته نباشی دلاور

 8. سلام
  میخواستم بدونم در بسته های اینترنتی نوترینو هدیه های شبانه از جه ساعتی تا چه ساعتی فعال می شود
  مثلا در بسته نوترینو الفا نسل 3
  ممنون از شما

 9. سلام
  من بسته یکماه گرفته بودم و زودتر از موعدش حجم بسته تمام شده و حجم شبانه رو هم استفاده کردم ، الان میخوام بسته جدید بگیرم فعال نمیشه میگه بسته شما رزرو شددر صورتی که پیامکم برام اومده که حجم بسته قبلی صفر هست شبانه هم صفر هست ولی بسته جدید رزرو میشه
  خواهشا راهنمایی کنید اینترنت الان وصل میشم از شارژ خطم کم میشه خطم اعتباریه ، ده هزار تومن شارژم همینجوری هدر رفت نیاز هم به اینترنت دارم نمی تونم استفاده نکنم

  • خرید بسته برای استفاده از اینترنت کافی نیست. شما باید تنظیمات اینترنت همراه اول رو از شبکه دریافت کنید و رو گوشیتون نصب کنید. داخل مقاله توضیح داده شده.

 10. سلام
  وااااااای جونه هرکی دوس دارید منو راهنمایی کنید

  من تازه همراه اول خریدم ازش سر درنمیارم
  چندروز پیش یه بسته یه هفته ای خریدم 100 مگ روزانه 100 مگم شبانه
  بعد اون روزانه تموم شده فقط شبانه هست
  حالا هرچی میخوام نت بخرم میگه بسته جدید براتون رزرو شده تا این بسته فعلی تموم نشه فعال نمیشه

  حالا یکی بمن بگه من چه غلطی کنم ای خداااااا
  همشم از شارژ گوشیم داره میخوره باورم نمیشه 15 هزار تومن شارژم یه روزه صفر شد … خداییش خیییییلی زور داره
  اگه اینجوری پیش بره من میرم دوباره ایرانسلمو روشن میکنم

  • از وقتی که از اینترنت 3g استفاده میکنم هم زمان که بسته فعال است از شارژ سیم کارت ام هم هرچه باشه بعد از چند دقیقه کلا صفر میشه لطفا من را راهنمایی کنید خدا میدونه تا حالا بالا ی 200 هزار تومان شارژ را خورده است والا حرام حرام حرام

   • سلام.میشه اگ اطلاع دارید بگید چطور بسته را لغو کنم؟
    بسته پرسرعت شبانه خریدم ولی خب نمیتونم بیدار بمونم و تصمیم گرفتم ی روزانه شو بخرم ولی بلد نیستم بسته رو حذف کنم.و میگه بسته رزرو شد.ینی باید ی ماه منتظر بمونم تا زمان بسته ت شه؟ینی راهی نیس؟:/
    لطفا اگ میدونید کمکم کنید…

 11. سلام ببخشید من اینترنتمو قبل از وقتش تموم کردم حالا که میخوام دوباره اینترنت بگیرم میگه ام ام اس داری
  نمیتونم اینترنت بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید

 12. باسلام
  بنده نوترینو خریداری کردم اما از روزی که وصل شدم تماسهای تلفنم به مشکل برخورده گاهی پیام خاموش بودن وگاهی پیام در دسترس نبودن را به تماس گیرندگانم میده وگاهی اوقات نیز درصورت برقراری تماس به محض جواب دادن قطع میشه وگاهی نیز به مدت تنهاچندثانیه میتونم صحبت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل ازکجاست برای رفع آن باید چکار کنم؟

   • منم همین مشکلو داشتم تازه صبح فهمیدم چرا یهوویی آنتن گوشیم میره
    این بخاطر اینه که تو قسمت تنظیمات بیشتر شبکه های تلفن همراه فقط 3g رو فعال کردین اون جاهایی هم از شهر که 3g فعال نیست آنتن میپره باید بری همون قسمت تنظیمات تیک رو از only 3g برداری و بزنی روی preffered 2g/3g

 13. سلام من بسته میخرم میتونم ازش فقط تو لاین و وایبر و … استفاده کنم دانلود نمیتونم بکنم حتی گوگلم باز نمیشه
  سرعتم ضعیف نیستا h هست
  لطفا راهنمایی کنین ممنون

 14. امیرحسین

  من بسته آلفا ماهانه 2.5گرفتم اما اینترنتم وصل نمیشه اینترنت گوشی فعاله بسته یک روزه همراه اول میتونم استفاده کنم میخوام بدونم این دو تا بهم ربط دارن آخه وقتی غیر فعال میکنم هم gprs وهمmac غیرفعال میشه

 15. سلام
  من بسته ی بلند مدت خریدم ولی فقط e بالای گوشیم میاد ، 3g گوشیمم فعاله، قبلا از همراه اول بسته خریده بودم و 3g میشد، گوشیم گلکسی وین هست توی تنظیمات نتوورکش هم گذاشتمش رو aute mode ولی بازم 3g فعال نمیشه..

  • همون طور که گفتیم 3g یا e به گوشی مربوط نمیشه و بیشتر به منطقه و نوع خط دهی مربوطه. حتی ممکنه در یک منطقه معین، بعضی وقتا اینترنت 3g باشه و بعضی وقتا e. اما برای اطمینان، گوشیتونو رو حالت flight mode بذارید و بعد از این حالت خارج کنید تا دوباره شبکه رو پیدا کنه. ممکنه مشکلتون حل بشه.

 16. پدرام آذرمنش

  سلام بسته اینترنت یک ماه خریدم سیصد میگ هفت تومان استفاده کردم چند روز حالا قعط شده اعلام وضعیت میگیرم میگه فعاله ولی از سارژ پولیم کم میکنه یه بار دیگه اینطور شد اس ام اس اومد گفت به علت اختلال اینطوری شده کل سارژ پولیم هم بهم برگشت داده شد ولی این بار نمیشه چکار کنم

  • سلام پدارم من دقیقا مثل شمابودم هیچ راهیم نداره فقط سری بعدی حتما دو میگ بگیر منم تمع کردم برای سه هزارتومان سیصدمیگ رو خریدم ده روز بعدتموم شد ازشارژ موبایلم میخورد بایدقبرکنی تا زمان تمدیدبرسه

 17. سلام ، من اینترنت گوشیم فعال هستش ، یک بسته ۱ ماهه گرفتم ولی روی آنتن نتم فقط علامت E هست و سرعتشم افتضاحه.
  هرجای تهرانم بگی پا گذاشتم ولی اصلا علامت 3g یا 4g نمیاد که سرعت اینترنتم بره بالا.
  لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟
  متشکرم.

   • اگر بسته آلفا خریده اید که خوب باید هم اینترنت Edge فعال بشه و برای استفاده از اینترنت 3G باید بسته های آلفا پلاس را بخرید…دوم این که باید دید گوشی شما قابلیت 3G داره یا نه….سوم اینکه معمولا بیشتر گوشی ها بطور پیشفرض شبکه ای رو که دارای سیگنال استرنج بیشتری داشته باشه رو انتخاب میکنه…ممکنه در منطقه ای سیگنال 2G بیشتر از 3G باشه و شما باید در قسمت تنظیمات شبکه تلفن همراه ، وضعیت شبکه رو از اتوماتیک به دستی و بر روی 3G قرار بدی تا به شبکه 3G وصل شه.

 18. سهیلا رفیعی

  سلام، من اینترنت نوترینو برای 1 ماه فعال کردم اما به قدری آنتن دهی بد بوده یعنی در تمام مناطق فعال نیست در واقع فقط میادین اصلی دارای اینترنت پرسرعت h یا 3g ، و من عملا فقط تونستم از 500 مگ اینترنتم استفاده کنم (البته با سرعت پایین) بقیه 2.5 گیگ سوخت شده . سئوال من اینه که بعد از غیرفعال کردن اینترنت هنوز گاهی وقتی اینترنت آنتن میده یعنی چطوری برام محاسبه میشه و آیا آنتن دهی نوترینو بهتر از این میشه یا همین افتضاح میمونه.

 19. با سلام
  من خطم دایمیه و گوشیم هوآوی جی 610 هستش.من اول بسته یک ماهه رو خریدم بعد مدل گوشیمو همونطور که گفته شد به 8008 پیامک کردم اما جواب اومد که دسترسی وجود نداره و قابل تنظیم نیست.چند بار تکرار کردم اما همین پیغام رو دریافت کردم.بعد خودم رفتم تنظیمات گوشیم گزینه mobile net work رو زدم و بعد data connection و بعد اون علامت فلش بالای گوشیم قرار گرفت که وصل شدم.خواستم بدونم شارژ نتم از همون بسته کسر میشه؟چون خطمم دایمیه نمیتونم بفهمم تا قبض بیاد.ک از مبلغ زیاد خطم واهمه دارم .لطفا راهنماییم کنین

 20. سلام من یه مودم همراه دارم که وصل میشه به لبتابم هروقت که میخام بسته اینترنتی بگیرم اول باید اینترنتی
  شماره اونو شارژ بکنم مثلا 10 هزار تومن بعد اسیمکارتو از مودم در بیارم بندازم توگوشی از اونجا ستاره 555 ….
  بزنم بعد از خرید دوباره سیمکارتو بندازم تو مودم راهی هست که بشه خرید بسته اینترنتی رو بدون تغییر مکان
  سیم کارت از مودم به گوشی انجام داد؟اگه میشه جوابمو به ایمیلم بفرستید با تشکر

 21. سلام به همه دوستان
  من بسته یک ماهه خریدم، ولی هر زمان که میخوام بفهمم چقدر از حجم اینترنتم مونده عدد صفر و به 8080 میفرستم یا *111*320# شماره گیری میکنم در جواب فقط تاریخ اتمام اعتبار و اعلام میکنه، اصلا اطلاعاتی درباره حجم باقیمونده نمیگه، میدونید مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

 22. خیلیییییییییی مسخره س که نمیشه تا قبل از تموم شدن بستت یه بسته دیگه بگیری .یا حداقل حجم اضافه بگیری 😐 یه مشت دو زاری تشکیل اپراتور دادن دوره هم. همینجوریش کلی اینترنت همراه اول گرون هست دیگه داشتن این نقصا نوبره والا.

 23. سلام
  مدتیه که با فعال کردن data switch گوشی (huawei p6) نمیتونم به gprs اینترنت همراه اول وصل بشم
  قبلا وصل میشد اما الان نه
  چند بار هم تنظیمات رو از نو انجام دادم اما تاثیری نداشته
  مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 24. من قبل از تموم شدن دوره ی یک ماهه حجم بستم تموم میشه. بعدش تا قبل از تموم شدن دوره ی یک ماهه نه میتونم افزایش حجم بدم نه بسته جدید خریداری کنم. چه کار میتونم بکنم؟
  لطفا راهنمایی بکنید.

 25. من میخوام بدونم باقیمانده حجم اینترنتم که بسته ی ماهانه 2.5 گیگ خریدم چقدره… اینطور نشون میده 2082204 کیلوبایت این چقدر مگابایت و گیگابایت میشه؟ چطور محاسبه کنم ممنونم

 26. سلام گوشی من گلکسى گرند ٢ هستش من بسته دو گیگی همراه اول خریدم براى گوشیم تنظیماتشم فعال کردم ولى روى گوشیم کار نمیکنه،اگم بکنه یه ساعت تو طول روز با قطعی و سرعت کم در حالى که سیم کارتم روى گوشیهاى دیگه و تبلت کار میکنه با سرعت خوب،نمیدونم مشکل گوشیم چیه دو ماهه خریدم بسته ایرانسلم روش کار نمیکنه

  • با فرستادن 8 به 8080 تنظیمات رو غیر فعال کن.بعد دوباره پیام خالی به 8088 و بعد 1 را به 8088 وبعد #60#*را شماره گیری کن یک شماره ای میاد که اون شماره رو به 8008 بفرست.اگه بسته ای که قبلا خریده بودی اعتبار داشته باشه میتونی اون بسته رو استفاده کنی وگرنه باید بسته دیگه ای بخری

  • عزیزم منم همین مشکل رو ماه قبل داشتم نمیشه باید در عرض اون یک ماه تموم می کردی من خودم روز آخر اگه خیلی مونده باشه آهنگ یا فیلم که حجم زیادی داره دانلود می کنم

 27. با یه قبض موبایل 280.000 تومانی هم که تابستون دادم میترسم اصلا از نت همراه اول استفاده کنم!
  خواهش میکنم یه راهنمایی بکنید من چه جوری بسته جدید فعال کنم. غیر فعال سازی و اینا رو هم که تو مطالبتون ذکر کرده بودید انجام دادم اما نمیتونم بسته جدید فعال کنم. همش میزنه بسته شما تا 8/8/93 اعتبار دارد!

 28. من 8 مهر یه بسته یک ماهه فعال کردم اما تا 8 آبان حجم تموم نشد ولی اعتبار زمانیم تموم شد. الان دیگه نمیتونم بسته فعال کنم! همه کامنت ها و مطالبت این موضوع رو هم خوندم . نمیدونم باید چه کدی رو بزنم که بسته ام حذف بشه تا بتونم یه بسته دیگه فعال کنم. لطفا کمک کنید.

 29. من چند روز پیش مدت یکماهه بسته نتیم تموم شده ولی اس ام اسی مبنی بر اینکه ایا دوس داری تمدید کنی یا نه واسم نیومده میخواستم ببینم بسته ده تومنی شارژ مجدد شده یا دارم هزینه ازاد متقبل میشم در ضمن عدد صفر رو هم میفرستیم غیر فعال میباشد.

 30. علی کریمی

  با سلام با توجه به اینکه اینجانب عدد 8 را 24 ساعت قبل از اتمام مدت زمان اتمام اینترنت همراه اول ارسال نمودم ولی دوباره تمدید گردیده است برای دومین بار است که این عمل بدون رضایت تکرار میشود بنابراین چگونه مدم به همراه اول اعتماد کند این عمل شما گول زدن مردم است بنابراین چه کسی باید پاسخدهد لطفا جواب دهید

 31. باسلام من چند روزه میخوام بسته 1ماهه بخرم سیستم راه نمیده همش میگه بعدان امتحان کنید مشکل چیه خواهش میکنم جواب بدیدیادیگه راه نمیده باید ازیه اپراتوره دیگه استفاده کنم ممنون میشم جواب بدید

 32. سلام.
  خسته نباشید. با سپاس از سایت و اطلاع رسانی های خوبتون.

  من بسته اینترنت شبانه هفتگی رو خریدم و گفته که تمدید خودکار نداره. اما هر دفعه تمدید خودکار میشه.

  هر چی هم کد غیر فعالسازی تمدید خودکار رو می فرستم میگه که تمدید نخواهد شد ولی سر موعد باز خودکار تمدید میشه.

  چی کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. تا الان چهاربار خودش تمدید کرده و خرج رو دستم گذاشته.

  ممنونم.

 33. ميترا پرويزي

  سلام.بنده بسته اینترنتی یک ماهه خود به مبلغ ده هزار تومان را فعال کردم …اما طی یک هفته گذشته هر بار که اعتبار باقیمانده بسته خود رو با ارسال عدد 0 به شماره8080 استعلام میکنم نه تنها اعتبار باقیمانده را نمیگوید فقط مقدار مصرفی را بیان میکند که از اول هفته تا آخر هفته هیچ تغییری نکرده و من میترسم که از اینترنت خود سیم کارت استفاده بشه نه از بسته فعال شده و اینجوری پول تلفنم سر به فلک بکشه…خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

 34. سلام. من ۷ روز قبل از پایان موعد بسته ۱ماهه. حجم دانلودم تموم شده
  .برای غیر فعال کردن بسته هم عدد ۸رو میفرستم.جواب اینه. تمدید اتوماتیک بسته غیر فعال شد.
  لطفاً بگین چطور غیر فعال کنم تا بسته جدید خریداری کنم

 35. ابراهيم

  سلام
  من از بسته یکماهه اینترنت استفاده میکنم ماههای قبل هیچ گونه مشکلی نداشتم در ماه جاری قبل از اینکه به تاریخ تمدید برسم اینترنت قطع شد مجددا شارژ خریداری کردم 15000 تومان بعد از دو ساعت استفاده تمام مبلغ صفر شد . چطور این اتفاق افتاده است آیا می بایستی کد جدیدی میزدم چون از طریق *111*323# عمل نمودم پیام آمد که بسته شما فعال است ولی اینچنین نبود ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

 36. با عرض سلام و خسته نباشید
  من هنوز یک ماه تموم نشده حجم بسته ام تموم میشه چه جوری میتونم دوباره شارژ کنم ؟
  میگه شما تا فلان تاریخ اینترنتون فعال هست نمیشه تغیر داد ..
  یه راهنمایی لطفا .. مرسی

  • سلام، خسته نباشید
   من هم به مشکل مشابهی که رویا داره برخوردم.
   حجم اینترنتم زودتر از موعد یکماهه تمام شده اما هیچ راهی برای تمدید دوباره و یا خرید دوباره ندارم.
   ممنون میشم راهنمایی کنید

 37. سلام ممنون از پاسخوگیی شما
  من بسته ی 24 ساعته فعال کردم، و همه ی این مراحل رو هم دنبال کردم! میخواستم بدونم چطوری میتونم از این بسته استفاده کنم و از مودم خونه برای اتصال به اینترنت استفاده نکنم. گوشی من یک گزینه درکنار وای فای داره به. اسم موبایل دیتا.. میخواستم راجع بعش توضیح بدید و بفرمایید که ایا مربوط به این مووضوع می باشد؟! ممنونم

 38. سلام
  گوشی من اپل ۵s هست اما تنظیمات اینترنت برای این گوشی برام اس ام اس نمیشه ، بلکه برای مدلهای دیگه فرستاده میشه . لطفاً برای فعال سازی بسته یک ماهه راهنماییم کنید .
  مرسی

 39. سلام
  من 5 روزه بسته 1 ماهه رو فعال کردم و مبلغ 10000 تومن به مبلغ صورتحسابم اضافه شد.روزى که فعال کردم مبلغ ایترنتم 22000 تومن بود بعد از 5 روز از فعالسازى به مبلغ 31000 تومن رسیده. میخواستم ببىنم چطورى محاسبه میشه ؟ اگه اینجور باشه قبض موباىلم سر به فلک مىشه در صورتى که تو این 5 روز 27 مگابایت بیشتر استفاده نکردم.

  • قاعدتا وقتی شما بسته فعال می‌کنید، غیر از ۱۰ هزار تومان پول بسته، نباید هزینه‌ی دیگه‌ای بابت اینترنت پرداخت کنید. اگه بسته فعال کردید و همچنان براتون پول اینترنت می‌افته، با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرید.

 40. یک گوشی هواوی دارم اما به هیچ شکلی نمیشه جی پی ار اس ام را فعال کنم توی فعالسازی اینترنت همراه اول هم که میرم شمارم را مینویسم پیام میده این رقم قابل خواندن نیست چیکار کنم
  لطفا کمکم کنید.

 41. اقا یکی جواب درست بده .من اینترنت یک ماهه خریدم اعتبار ریالی تمام شده اما زمانی خیر .حالا می خوام دوباره فعال کنم اجازه نمی ده و میگه بسته شما تا یک موعدی اعتبار داره .حالا چجوری بسته رو لغو کنم کلا چکار کنم الان ؟ ممنون

  • منم همین مشکلو دارم
   شغلم نیاز به اینترنت داره و این شماره همراهم برای کار نیاز دارم
   در کل همراه اول از نون خوردن انداختتمون
   یکی ی راهی پیش رومون بذاره….

  • سلام منم همین مشکل رو داشتم با 9990 تماس بگیر، البته جوابشون اینه که باید در کل یه کاری بکنی که حجم و زمان اینترنتت با هم تموم بشه!!!!!!! و الا سرکاری تا وقتی که زمان بسته هم تموم بشه :(((((

   • سلام
    باور کنید این عجیب ترین کاره!!!!!یعنی چی ادم منتظر باشه تا وقت انجام اعتبار مجدد و حجم برسه. خدایا کجای دنیا اینو گفتن.
    بخدا مردم مون رو .. گیر آوردن. زود تموم بشه باید صبر کنیم. تموم نکنیم میسوزه.
    قانون اینترنت فقط یک شرط داره عزیزان یا محدودیت در حجم هست یا زمان نه هردو با هم.
    اینو یادتون باشه.

  • منم چند وقت این مشکلو داشتم خیلی تلاش کردم که یه راه پیدا کنم اما تنها راهی که پیدا کردم این بود که 3 عدد سیم کارت ااعتباری دیگه خریدم و هر کدوم از سیم کارتام که حجمش تموم میشه یه سیم دیگه و یه حجم جدید برای سیم دیگم میگیرم
   خخخخخ مجبورمممممم

 42. الی ناز

  بچه ها ی سوال دارم
  من به مدت چندروز دیتای گوشیم روشن بوده و بدون اینکه بسته ای رو بگیرم خواهرزاده هام با استفاده از دیتا به اینترنت رفتن و از بازار کلی محصول دانلود و نصب کردن. هزینه ی این چندروز به نظر شما چقدر میشه؟ خیلی زیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 43. آقا من یک مشکلی که دارم این بسته هارو فعال میکنم چه با ارسال پیامک به 8080 یا استفاده از کد *111 اما بسته فعال میشه ولی هیچ پیامکی به من واسه فعال سازی ارسال نمیشه هم چنین چند ساعت مونده بسته تموم شه بازم پیامک ارسال نمیشه کلا من بسته اینترنت فعال میکنم پیامکش نمیاد تو چند تا گوشی دیگه تست کردم بازم مشکل هست به همراه اول هم زنگ زدم جوابی نمیدن خواهش میکنم اگه ممکنه راهنمایی کنید

  • احتمالا شما دریافت پیامک‌های تبلیغاتی رو روی سیم‌کارتتون غیرفعال کردید. این مسأله گاهی باعث می‌شه که پیام‌های شبکه هم به دست مشترک نرسه.

 44. با سلام من از اردیبهشت از بسته gprs (یک ماهه )به مبلغ 10000 ریال استفاده کرده و137000 ریال قبض
  ماهانه امد که کاملا معقول بوده . متاسفانه تاریخ 9 تیر پیامکی داشتم از همراه اول به دلیل بدهی تلفن به مدت دو هفته یک طرفه وتهدید که اگر مبلغ 2558000 ریال را پرداخت نکنید قطع حواهد شد . با دیدن این مبلغ به شدت
  ناراحت شدم احساس میکنم این بسیار غیر منصفانه است چون بدون اینکه پیامکی برای من فرستاده بشود
  من را به اینترنت عمومی وصل کرده وچنین هزینه سنگینی را به من تحمیل کردند. ایا من نباید مختار باشم
  که از این سرویس می خواهم استفاده کنم یا نه ؟واصلا درست نیست مادامی که از طرف من جوابی نیامده
  خود سرانه عمل کنید .خواهشا این مشکل را که خیلیها هم با من همدردند را رفع کنید. خدا کند همراه اول
  هدف اصلیش خدمت رسانی باشد نه خدای نکرده ت…………….

  • دوست عزیز، مشکلی که برای شما و خیلی‌های دیگر پیش می‌آید، ناشی از عدم اطلاع از مسائل فنی است. پس از پایان اعتبار بسته، در صورتی که بسته‌ی جدیدی خریداری نکنید، هزینه‌ی اینترنت به صورت کیلوبایتی محاسبه می‌شود و ممکن است سر به فلک بکشد. بنابراین زمانی که بسته‌ی شما به اتمام رسید، باید از قسمت تنظیمات گوشی، اینترنت gprs را خاموش کنید، تا گوشی به طور خودکار به اینترنت وصل نشود.

  • دوست عزیز شما حتما مشکلتان را با سازمان تنظیم مقررات مطرح کنید شرکت مخابرات ایران مجاز به اخذ این مبالغ از مشترکین بدون اطلاع آنها نمی باشد. حتما موضوع را پیگیری کنید

 45. asal sheyton

  سلام
  ببخشید من اینترنتم فعال گردم ولی وقتی مدل گوشیمو می فرستم ک تنظیماتو برام بفرسته می گه « تنظیمات قابل شناسایی نیست تنظیمات قابل استفاده برای شما internet WAP MMS می باشد » میشه راهنمایی کنید حالا باید چکار کنم
  مدل گوشیمم Huawei G600-u8950 اینه

 46. مهسااااااا

  سلام
  من گوشی سامسونگ اس3 دارم با خط ثابت همراه اول
  اول بسته رو خریداری کردم بعد gprsرو فعال کردم (نمیدونستم باید اول gprsرو فعال کرد)
  الان ینی پول بستم به هدر رفته ؟؟
  چیکار کنم اینترنتم وصل شه ؟

 47. سلام
  اول تشکر میکنم بابت توضیح دقیق و مفید شما.
  و بعد می گن که اگه همراه اول شارژ اتوماتیک انجام میده بدون اطلاع مشترک نیست . قبلش پیامک میاد که تمدید بشه یا نمیخوای.و چقدر خوبه که اتوماتیک تمدید میشه و از اون بهتر اینه که قبلش پیام میده تا اگه شارژت کمه زیادش کنی.
  در هر صورت ممنون هم از مدیر بلاگ هم از همراه اول. به امید موفقیت روزافزون

 48. تمدید خودکار بسته GPRS بسیار کار خوبیه چون اگر شما بسته GPRS تمایل به تمدید نداشته باشید یادتون باشه که حتماً GPRS خط موبایل را هم باید غیره فعال کنید چون تمام گوشیها برای UPDATE کردن نرم افزارهاشون و سیستم عامل گوشی به صورت اتوماتیک به اینترنت خط موبایل ( در صورت عدم وجود اینترنت WIFI) وصل میشن و بدون اینکه شکا متوجه بشین از اینترنت استفاده میشه و تعرفه آزاد برای شما محاسبه میشه. وقتی قبض موبایل به دستتون برسه حتماً سکته میکنید. حالا مزیت تمدید خودکار بسته GPRS همراه اول اینه که در اینصورت حداکثر 20 هزار تومان برای قبض 2 ماهه پرداخت میکنید نه اینکه 200 هزار تومان هزینه اینترنت براتون بیاد.

 49. سلام
  من بسته جی پی آر اس را فعال کردم و اس ام اس فعال شدن هم واسم آمده
  و از شارژ گوشیم هم کم شده ولی هنوز اینترنت ندارم با وجود اینکه تنظیمات gprs رو دریافت و نصب کردم
  خواهشا سریع جواب بدید ممنون

 50. سلام من بسته یک ماهه خریدم ولی زودتر از یک ماه استفاده کردم .حالا میخوام دوباره بسته بخرم هر کاری میکنم بسته قبلی لغو نمیشه تا بتونم دوباره بسته بگیرم همش پیام میاد که بسته شما تا تاریخ .2 29 تمدید دارید. لطفا زود جواب بدید

 51. کمال حیدری

  سلام. من 7 روز قبل از پایان موعد بسته 1ماهه. حجم دانلودم تموم شده
  .برای غیر فعال کردن بسته هم عدد 8رو میفرستم.جواب اینه. تمدید اتوماتیک بسته غیر فعال شد.
  لطفاً بگین چطور غیر فعال کنم تا بسته جدید خریداری کنم

   • با اتمام بسته اجازه خرید بسته نمیده و وقتی کد خرید ارسال میشه پیام میاد که هنوز بسته ی قبلی فعاله و تا تاریخ معین شده اعتبار داره . قبلا با غیرفعال کردن بسته میشد بسته جدید خرید اما الان با اعمال کد غیرفعالسازی فقط تمدید غیرفعال میشه .

    کلا به نظر من اپراتورها نقایصی در خدماتشون وجود داره و کاربران متضرر میشن و با اینکه حقوقمون داره تضییع میشه صدامون به جایی نمیرسه .

 52. سلام. من 7 روز قبل از پایان موعد بسته 1ماهه. حجم دانلودم تموم شده
  .برای غیر فعال کردن بسته هم عدد 8رو میفرستم.جواب اینه. تمدید اتوماتیک بسته غیر فعال شد.
  لطفاً بگین چطور غیر فعال کنم تا بسته جدید خریداری کنم

 53. سلام خسته نباشید با عرض پوزش بدون مقدمه به اصل مطلب میپردازم
  پس اعلام فعال سازی بسته اینترنتی آیا برای استفاده باید ساعتی صبر کرد؟ آیا داده های گوشی همرا را فعال کنیم برای وارد شدن به اینترنت کافیست ؟ از کجا مشخص میشود با فعال سازی داده های تلفن همراه ازبسته خریداری شده استفاده میشود یا اینترنت همراه اول؟ جهت اطلاع بنده از خط ثابت استفاده میکنم با تشکر

  • بله در سیم‌کارت‌های اعتباری از شارژ شما کم می‌شه و در سیم‌کارت‌های دائمی به قبض پایان دوره اضافه می‌شه. اگه اعتبار نداشته باشید، بسته فعال نمی‌شه و میگه اعتبار کافی نیست.

 54. سلام.سیم کارت من دائمی هستش.میخاستم بدونم حتما باید بسته فعال کنم یا اگرم فعال نکنم با همون سرعت میشه از اینترنت استفاده کرد؟ درسته که میگن اگه بسته فعال نکنی هزینه اینترنت خیلی بالا تره؟

 55. سلام.من بسته همراه اول روزانه فعال کردم و بعد مشکلی پیش اومد که دو روز موبایلم خاموش شد…این بسته خود به خود سه روز تمدید شده بود…بعد ازونم فقط یک روز به مدت یک ساعت اینترنت همراه اولم بدون بسته فعال بود و چند تا پیام از وایبر داشتم نه ویدیو و نه حتی عکس..چند تا اس ام اس!!حالا که ریز قبض میاندوره رو چک کردم اینترنتم اومده 76000 تومان!!!اخه مگه میشه؟؟!!!!حساب کردم رو تعرفه خودشون 76000 تومان میشه برا تقریبا 200Mb!!!! حالا ادم میتونه پولشو از کی پس بگیره؟
  انگار سر گردنه است این همراه اول.لطفا نظرمو بنویسید که دوستان بدونن امکان داره چه اتفاقی بیوفته!!به خصوص گوشی های دایمی!!

 56. سلام
  اگه بسته های gprs همراه اول بگیریم برای استفاده توو محل کار میخوام..
  وقتی اومدم خونه میتونم از اینترنت خونه (wifi)استفاده کنم)؟یا اینکه فقط از همون استفاده میکنه تا تموم بشه؟

   • سلام

    به تنظیمات گوشی خود برید و قسمت more را انتخاب کنید
    درصفحه بازشده بین سه تا گزینه
    data
    tethering & portable hotspot
    VPN
    گزینه دوم،tethering & portable hotspot را انتخاب کنید
    صفحه بازشده گزینه portable WiFi Hotspot را انتخاب کنید،بعد از گذاشتن تیک،در قسمت پایین همین گزینه configure wifi hotspot نام و امنیت وای فای خود را وارد کنید،و با تبلت ویا لبتاب از گوشی خود به عنوان مودم استفاده کنید.

    موفق و سربلند باشید.

 57. باسلام
  باتوجه باینکه ایرانسل خدمات فوق العاده ارائه میدهد.انتظار داریم همراه اول نیز درقیمت و نوع خدمات خود برای مشترکین تجدید نظر نماید.هم از حیث و بیث دریافت GPRS وهم دیگر خدمات ممنون میشویم اگر جوابمان را بدهید. جمعی از مشتاقان استفاده از سیم کارتهای همراه اول از شهرستان املش(بهشت گمشده ) استان گیلان

 58. سلام من سیم کارت دائمی همراه اول دارم بسته اینترنتی 6 ماهه گرفتم و بعد از دو روز با رسال شماره 5 غیرفعال کردم ولی الان روی قبض موبایلم مبلغ 600.000 ریال محاسبه شده چگونه میتونم دوباره بسته را فعال کنم چون امکان قطع اینترنت نیست لطفاً من رو راهنمایی کنید . متشکرم

 59. عرفان

  با سلام ایا بسته های مختلف جی پی ار اس همراه اول از نظر سرعت فرق داره ؟
  من بسته 1 رو خریدم امتحانی سرعتش خیلی کم بود توی هیچ سایتی نتونستم برم دانلودامم خیلی طول کشید.وسطشم هی قطع میشد

 60. سلام

  من قبلا بدون خرید بسته اینترنتی و بصورت معمولی به اینترنت وصل می شدم به تازگی بسته اینترنتی
  یک ماهه همراه اول رو فعال کردم ولی وقتی میخام یک صفحه رو باز کنم با همون سوال قبلی رو می پرسه که
  اکسس پوینت رو انتخاب کنم مثلا MCCI Internet خلاصه فکر می کنم با اینکه بسته رو دارم ولی بعضی مواقع به روش قبل میخاد به اینترنت وصل بشه. آیا همچین امکانی وجود داره؟

  • وقتی شما بسته‌ای می‌خرید، نحوه‌ی اتصال به اینترنت تغییری نمی‌کنه و تا زمانی که بسته‌ی شما فعال باشه، اینترنت شما از اینترنت همراه اول، جزو همون بسته حساب می‌شه. بنابراین، لازم نیست نگران باشید، مگر اینکه حجم یا مدت زمان بسته‌ی اینترنت شما به اتمام رسیده باشه.

 61. سلام
  من از pc suite گوشیم برای اینترنت استفاده میکنم
  من میخوام بسته شبانه همراه اول را برای سیم کارت دائمی فعال کنم
  بعد از یک ماه که تموم شد و درخواست تمدید اتوماتیک را لغو کردم چیکار کنم که هزینه فعالسازی از سیم کارتم کم نشه؟
  طبق همین نوشته در سایت همراه اول:
  “پس از غیر فعال شدن بسته، سرویس GPRS همچنان فعال بوده و مصرف شما طبق جدول زیر با تعرفه های جاری محاسبه می­گردد: ”
  یعنی چه از اینترنت استفاده کنم چه نکنم این هزینه حساب میشه؟
  ممنون میشم توضیح بدید چون من با خوندن توضیحات سایت همراه اول خیلی گیج شدم!

 62. سلام
  میخواستم بدونم اگه من بسته اینترنت بخرم وازش استفاده کنم فقط از شارژ بسته کم میشه یا رو قبضم هم هزینه میاد؟
  در ضمن وقتی که اعتبار بسته تموم شد بهم اطلاع داده میشه که تموم شده؟

 63. سلام من میخام تنظیمات جی پی ار اس گوشی رو فعال کنم نمیشه وقتی به 8088مدل گوسی رو میفرستم مدل قبلی گوشیم رو نشون میده که نوکیا بوده الان تنظیمات سامسونگ برام نمیاد باتوجه به اینکه بسته خریدم میگن تا جی پی ار اس فعال نشه نمی تونی از بستت استفاده کنی راهنمایی کنید مرسی میشم

 64. سلام خسته نباشید.من یه اعتراض به نحوه عملکرد محاسبات اینترنت همراه اول (دائمی)دارم.
  از اول خرداد امسال من یک بسته یک ماهه همراه اول گرفتم ولی نتونستم تنظیمات مربوط به گوشیم رو انجام بدم تا اول شهریور که همراه با گرفتن بسته تنظیمات مربوطه انجام شده و اینترنت من وصل شد و تا آخر همین ماه کم وبیش ازش استفاده کردم.ولی دیروز یک اس اومد که سرع قبض میاندوره را بگیرید و مبلغ 1/758/000 ریال رو پرداخت کنید.بعد از پیگیری معلوم شد که 1/419/444 ریال آن مربوط به هزینه اینترنت تیر و مرداد بوده که اصلا” تنظیمات گوشی من مشکل داشته و اینترنتم فعال نبوده.یک ساعت پیش من کل مبلغ قبض رو پرداخت کردم ولی واقعا”اعصابم بهم ریخت که چرا پول چیزی رو دادم که ازش هیچ استفاده ای نکردم.ممنون میشم رسیدگی کنید.

 65. سلام من تمام مراحل فعال سازى وخرید بستهGPRS روطی کردم حتی بیامک ایا مطمئن هستید که می خواهید بسته ..در صورتى که مایل به خرید هستید عدد 1 را ارسال کنید ولی بعد از ارسال اتفاقى نمی افتد و وقتى عدد صفر رو میفرستم میکه شما بسته ندارید کجاى کار اشتباهه?

 66. سلام سیم کارت من دائمی و اگه بخوام برم توی اینترنت هزینه زیادی میبره میخواستم بدونم میشه بسته ی اینترنتی برای سیم کارت دائمی فعال کرد؟چه جوری باید فعال کنم

  • بله نحوه‌ی فعال‌سازی بسته‌ی اینترنتی برای سیم کارت دائمی همراه اول، مشابه اعتباری هستش. شما یه طرح رو فعال می‌:کنید و هزینه‌ش روی قبضتون میاد. نحوه‌ی فعال‌سازی هم که در مطلب بالا توضیح داده شده.

 67. سلام
  من دو تا سوال دارم ممنون می شم اگه جواب بدهید

  1 ) من زمانی که بسته های جی پی آر اس را می خرم نمی خواهم به صورت اتوماتیک دوباره از حسابم
  کم شود می خواهم مثل شارژ خود خط تلفن دستی این کار را بکنم چکار کنم ؟
  2 ) گوشی من سامسونگ مدل جیو است و نرم افزار آن را روی کامپیوتر نصب کردم و الان به عنوان یک مودم شناخته شده است به من گفتند که می شود با اتصال گوشی به کامپیوتر از طریق کامپیوتر صفحاب وب را باز کرد و حتی دانلود کرد . چطور می توانم این کار را بکنم ؟
  با تشکر از شما

 68. با سلام راهنمایی کنید آیا می توانم برای دوستم که سیم کارت دائمی همراه اول دارد بسته اینترنتی با هزینه خودم بخرم ؟ پرداخت اینترنتی یا روی قبض من پرداخت شود ؟

پاسخی بگذارید