تجربه اینترنت پرسرعت با بسته های نیترو همراه اول

نیترو همراه اول

در پست های قبلی درباره نوترینوی همراه اول و بسته های آلفا توضیح داده بودیم. حتماً می دانید که سرعت بسته های آلفا محدود است. حداکثر سرعت بسته های آلفا 196 kbps است و برای کسانی مناسب است که از اینترنت همراه بیشتر برای اپلیکیشن های ارسال پیام استفاده می‌کنند. تا به حال اگر حتی برای مدت کوتاهی به سرعت بالاتر از بسته های آلفا نیاز داشتید، ناچار بودید از بسته های آلفا+ استفاده کنید. اما مشکل اینجا بود که خریدن بسته های آلفا+ هزینه بیشتری را به شما تحمیل می کرد. اما از این پس می توانید با استفاده از نیترو همراه اول و بدون خریدن بسته های آلفا+، برای مدت کوتاهی سرعت آن را تجربه کنید.

سرویس نیترو همراه اول

اگر از مشترکان بسته های آلفای همراه اول هستید، با استفاده از سرویس نیترو، می توانید سرعت بسته های آلفا+ را تجربه کنید. بسته های نیترو به شما مشترکان بسته های آلفای همراه اول این امکان را می دهد که سرعت اینترنت نوترینو نسل ۳ را تجربه کنید. با فعال سازی بسته های نیترو، سرعت بسته های آلفای سیم کارت شما، برای مدت محدود و مشخصی به سرعت آلفا+ (سرعت نسل ۳) افزایش می یابد. سرویس نیترو فقط برای مشترکان بسته های آلفا قابل استفاده است و می توانید آن را در دو بازه زمانی یک و سه روزه فعال کنید.

توجه کنید که حداکثر به اندازه کل حجمی که از بسته آلفای شما باقیمانده است، می توانید از سرویس نیترو استفاده کنید. یعتی اگر حجم بسته آلفای شما در کمتر از یک یا سه روز تمام شود، سرویس نیترو برای شما غیرفعال می شود. بنابراین برای استفاده دوباره از نیترو، باید یکی از بسته های آلفای همراه اول را بخرید. سپس می توانید سرویس نیترو را مجدداً برای یک یا سه روز فعال کنید. بنابراین حتی اگر تمدید خودکار بسته های آلفا برای سیم کارت شما فعال باشد، به محض این که حجم بسته فعلی تمام شود، سرویس نیترو نیز غیرفعال می شود.

قوانین کلی نیترو همراه اول

  1. همه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از این بسته های نیترو استفاده کنند.
  2. بسته های نیترو فقط برای مشترکان بسته های آلفا قابل استفاده است.
  3. اگر قصد دارید از سرویس نیترو استفاده کنید، مطمئن شوید که در مناطق تحت پوشش شبکه 3G قرار دارید. بسته های نیترو را فعال کنید و سپس دیتای گوشی را خاموش و روشن نمایید.

مشخصات بسته های نیترو

مشخصات بسته های نیترو
ردیف دوره زمانی حجم قیمت
۱ یک روزه تا سقف ترافیک باقیمانده از بسته آلفا ۱،۰۰۰ تومان
۲ سه روزه تا سقف ترافیک باقیمانده از بسته آلفا ۲،۵۰۰ تومان

فعالسازی نیترو همراه اول

برای فعالسازی نیترو همراه اول می توانید از کدهای دستوری استفاده کنید و یا برای سامانه 8080  پیامک بزنید.

فعالسازی نیترو همراه اول
دوره زمانی سامانه *۱۰۰# سامانه پیامکی ۸۰۸۰
نیترو یک روزه شماره گیری *۱۰۰*۷۱# ارسال کد ۷۱
نیترو سه روزه شماره گیری *۱۰۰*۷۲# ارسال کد ۷۲

 

پاسخی بگذارید