همه چیز درباره سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول یک سیم‌کارت اعتباری است که ویژه شما دانش‌آموزان ایرانی و برای پاسخ به نیازها و خواسته‌های شما طراحی شده است. این سیم کارت برای اولین بار در کشور عرضه می‌شود. انارستان ضمن پوشش دادن تمامی نیازهای مکالمه و پیامک، امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و امن را نیز برای شما فراهم می‌کند.

شما دانش آموزان گرامی می‌توانید بسته‌های اینترنتی انارستان را خریداری کنید و از اینترنت امن و پر سرعت نسل سوم آن استفاده کنید. با این سیم کارت می توانید امکان اتصال به دنیای بزرگی از برنامه‌های جذاب و مفید مخصوص نوجوان را داشته باشید.

تعرفه‌های مکالمه و پیامک سیم کارت انارستان مشابه سیم‌کارت های اعتباری همراه اول است. به علاوه می توانید از تمامی بسته‌هایی که برای سیم‌کارت های اعتباری همراه اول ارائه می‌شود (بسته‌های مکالمه و پیامک) نیز استفاده کنید.

ویژگی‌ های سیم کارت انارستان

 • این سیم‌کارت ها دارای شارژ اولیه ۵۰۰ تومان هستند.
 • پس از فعالسازی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول یک بسته خوش‌آمدگویی شامل ۱ گیگا بایت اینترنت پر سرعت نسل سوم، ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ عدد پیامک برای شما فعال می‌شود.
 • کلیه بسته‌های پیامک و طرح‌های تشویقی مختص سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول برای سیم کارت انارستان نیز قابل فعالسازی هستند.
 • امکان مکالمه و ارسال پیامک در سرتاسر ایران با تعرفه مشابه سیم‌کارت های اعتباری همراه اول را خواهید داشت.
 • سرویس اینترنت پاک پرسرعت نسل سوم، به طور خودکار برای سیم کارت انارستان فعال است.
 • شما دانش‌آموزان گرامی با خرید سیم کارت انارستان امکان استفاده از سرویس‌ها و نرم افزارهای انارستان را خواهید داشت. این سرویس‌ها شامل مشاوره آنلاین، رایا مدرسه، کتابخانه دیجیتال، فروشگاه محتوای درسی، آزمون آنلاین، مشاوره هوشمند تلفنی و … هستند.

تهیه و فعالسازی سیم کارت دانش آموزی انارستان

برای تهیه و فعال‌سازی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول کافی است با یکی از انواع سیم کارت های همراه اول عدد ۲۲۵ را به شماره ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیاک کنید. در پاسخ به این پیامک، یک کد سیم کارت انارستان را دریافت می کنید. با در دست داشتن این کد، تصویر کارت ملی پدر یا مادر، و تصویر شناسنامه خود به یکی از دفاتر همراه اول مراجعه نمایید و یک سیم کارت رایگان با پیش شماره ۰۹۹۰ دریافت کنید. پس از فعال‌سازی سیم‌کارت از سرویس های متنوع دانش‌آموزی و اینترنت پرسرعت ۳G بهره‌مند شوید.

کد فعالسازی سیم کارت انارستان را می توانید به دو روش دیگر نیز دریافت کنید:

 1. کارت‌های فعال‌سازی چاپ شده حاوی کد فعال‌سازی سیم‌کارت
 2. پوکه سیم‌کارت حاوی کد فعال‌سازی سیم‌کارت

بسته خوشامدگویی سیم کارت انارستان

برای استفاده از بسته خوشامدگویی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول باید حداکثر تا ۳۰ روز بعد از دریافت و فعال‌سازی سیم کارت انارستان، آن را حداقل ۱۰ هزار تومان شارژ کنید. در این صورت یک بسته هدیه ۳۰ روزه شامل ۱ گیگابایت دیتای پرسرعت نسل سه، ۲۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۲۰۰ عدد پیامک برای شما فعال می‌شود.

امکان خرید بسته‌های دیتای مخصوصی به نام «اینترنت پاک و بسته‌های دیتای انارستان نیز برای شما دانش آموز عزیز فراهم شده است. شرایط بسته های اینترنت انارستان و قیمت آنها به شرح زیر است:

بسته خوشامدگویی سیم کارت انارستان همراه اول
مهلت استفادهقیمت (تومان)حجم
۳۰ روزه۱۰ هزار۱.۵ گیگا بایت
۳۰ روزه۱۵ هزار۴ گیگا بایت

درگاه‌های ارتباطی سیم کارت انارستان

شما می‌توانید با شماره‌گیری کدهای دستوری طبق جدول زیر، انواع بسته‌های اینترنت پرسرعت نسل سوم مطلع را مشاهده کنید، این بسته ها را خریداری یا لغو کنید و یا از حجم یا زمان باقیمانده از بسته دیتای خود مطلع شوید.

درگاه‌های ارتباطی سیم کارت انارستان همراه اول
درخواست مربوطهکد دستوری
اعلام وضعیت بسته دیتا۰#*۱۰۰*
خرید بسته دیتا ۱.۵ گیگا بایت، ۱۰ هزار تومانی۱#*۶*۱۰۰*
خرید بسته ۴ گیگابایت، ۱۵ هزار تومانی۲#*۶*۱۰۰*
لغو تمدید بسته دیتا۸#*۱۰۰*
راهنمای بسته‌های دیتای انارستان۹#*۶*۱۰۰*

دریافت تنظیمات و فعال کردن بسته اینترنتی

برای دریافت تنظیمات اینترنت برای سیم کارت انارستان، نوع و مدل یا شماره سریال گوشی را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۰۰۸ ارسال کنید. در پاسخ به این اسمس، تنظیمات مربوطه را دریافت می‌کنید. اگر شماره سریال ۱۰ رقمی گوشی خود را ندارید، کد میانبر #۰۶* را شماره گیری کنید.

برای فعال کردن بسته اینترنتی کد دستوری #۱۰۰* را شماره‌گیری کنید و بسته های دیتای انارستان را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تنظیمات گوشی شما بر روی استفاده از ۳G یا ۴G تنظیم شده باشد.

تعرفه مکالمه و پیامک سیم کارت دانش آموزی انارستان

تعرفه‌های مکالمه و پیامک سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی انارستان مشابه سیم‌کارت‌های اعتباری و به شرح جدول زیراست:

تعرفه مکالمه و پیامک سیم کارت انارستان همراه اول
نوع سرویسجزئیاتتعرفه (ریال)
مکالمههمراه اول اعتباری به تلفن ثابت۶۷۰
همراه اول اعتباری به همراه اول۶۷۰
همراه اول اعتباری به ایرانسل یا رایتل۹۳۷
پیام کوتاهفارسی۱۱۶ ریال به ازای هر صفحه
انگلیسی۲۷۴ ریال به ازای هر صفحه
اینترنت (نوترینو)سیم کارت های دائمی۰.۵ ریال به ازای هر کیلو بایت دریافت و ارسال داده
سیم کارت های اعتباری۰.۷۵ ریال به ازای هر کیلو بایت دریافت و ارسال داده
تعویض سیم کارت۵۰۰۰۰
تغییر مالکیت۲۰۰۰۰
تغییر آدرس۲۵۰۰۰
وصل به تقاضای مشترک۲۵۰۰۰
تغییر وضعیت IDLE به ACTIVEرایگان
خروج از لیست سیاه۱۰۰۰۰

البته به زودی تعرفه‌های ویژه‌ای جهت مکالمه بین فرزند و خانواده و همچنین دوستان خود با توجه به انتخاب اولیاء اجرایی می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرویس‌های سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول به سایت انارستان مراجعه نمایید.

برخی از محصولات انارستان

نارکت (فروشگاه محتوا و برنامک انارستان) : امکان استفاده از ۷۰ هزار عدد برنامک، محتوا و خدمات مختلف (عمدتا به صورت رایگان(

نارلیگا (مسابقات آنلاین انارستان): محیطی سالم برای تفریح و سرگرمی، رقابت واقعی و آموزنده و در عین حال مهیج برای نوجوانان و جوانان

سئوالات متداول سیم کارت انارستان

[no_toc]

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

۱۳ دیدگاه برای «همه چیز درباره سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول»

 1. سلام بسته اینترنت انارستان فقط واسه سیم کارت انارستانه؟یا با سیم کارتای دیگه هم میشه گرفتش؟و محدودیت داره در استفاده؟

 2. با سلام،من سیم کارت رو از دفاتر خدمات تهیه کردم ولی هنوز برام فعال نشده،چه مدت طول میکشه که ثبت بشه و بتونم ازش استفاده کنم؟

 3. باسلام. من میخوام برای این سیمکارت انارستات بسته اینترنت بخرم پیام میاد فعال سازی بسته های اینترنت برای سیمکارت های انارستان مقدور نمیباشد چیکار کنم

  • چطوری از عضویت انارستان حارج بشم سیم کارتم انارستان نیس ولی نمیتونم بسته های غیر از انارستان بگیرم میگه دانش اموز عزیز شما نمیتوانید از بسته های نوترینو استفاده کنید و برای بسته های دیگه میگه شما سرویس فعال دارید درصوتی ک هیچ سرویس فعالی ندارم همه رو هم لغو کردم و فقط میتونم از انارستان بسته بگیرم لطفا جواب بدید و راهنمایی کنید خواهش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *