همه چیز درباره شارژ شورانگیز رایتل

[no_toc]

لوگو رایتل rightel
شارژ شورانگیز رایتل

شارژ شورانگیز رایتل طرحی است، که امکان دریافت شارژ بیشتر (تا ۳۵ درصد) در ازای محدودیت زمانی را برای مشترکین اعتباری و دیتای رایتل فراهم می‌کند. برای شارژ شورانگیز رایتل، کافی است کد شارژ رایتل را به روش زیر در گوشی خود وارد کنید:

*۱۴۵*رمز شارژ#[ok]

جداول میزان شارژ هدیه و محدودیت زمانی شارژ شورانگیز رایتل

کسانی که شارژ را به صورت الکترونیک خریداری می‌کنند، هدیه شارژ بیشتری نسبت به کسانی که شارژ را به صورت فیزیکی می‌خرند، دریافت خواهند کرد.

شارژ الکترونیک

رایتل اعلام کرده که در صورت خرید شارژ به صورت الکترونیک (اینترنتی یا ussd) شما ۳۵ درصد شارژ اضافه دریافت می‌کنید که پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده، به حساب شما واریز می‌شود. با یک محاسبه ساده مشخص می‌شود که میزان شارژ هدیه‌ای که در نهایت به حساب شما واریز می‌شود، حدود ۲۴ درصد است. میزان شارژ و محدودیت زمانی زمانی شارژ شورانگیز در حالت خرید شارژ به صورت الکترونیک را در جداول زیر می‌بینید:

مبلغ شارژ (ریال)مجمع شارژ (اصلی+هدیه)مدت اعتبار شارژ هدیه (روز)مدت اعتبار شارژ اصلی (روز)
 ۲۰,۰۰۰ ۲۴,۷۷۱ ۶ ۳۰
 ۵۰,۰۰۰ ۶۱,۹۲۷ ۸ ۳۰
 ۱۰۰,۰۰۰  ۱۲۳,۸۵۳ ۱۰ ۳۰
 ۲۰۰,۰۰۰  ۲۴۷,۷۰۶ ۱۲ ۳۰
 ۵۰۰,۰۰۰  ۶۱۹,۲۶۶ ۱۸ ۳۰
 ۱,۰۰۰,۰۰۰  ۱,۲۳۸,۵۳۲ ۱۸ ۳۰

شارژ فیزیکی

رایتل اعلام کرده که در صورت خرید شارژ به صورت فیزیکی شما ۲۵ درصد شارژ اضافه دریافت می‌کنید که پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده، به حساب شما واریز می‌شود. با یک محاسبه ساده مشخص می‌شود که میزان شارژ هدیه‌ای که در نهایت به حساب شما واریز می‌شود، حدود ۱۴ درصد است. میزان شارژ و محدودیت زمانی زمانی شارژ شورانگیز رایتل در حالت خرید شارژ به صورت فیزیکی را در جداول زیر می‌بینید:

مبلغ شارژ (ریال)مجمع شارژ (اصلی+هدیه)مدت اعتبار شارژ هدیه (روز)مدت اعتبار شارژ اصلی (روز)
۲۰,۰۰۰۲۲,۹۳۶۶۳۰
۵۰,۰۰۰۵۷,۳۳۹۸۳۰
۱۰۰,۰۰۰۱۱۴,۶۷۹۱۰۳۰
۲۰۰,۰۰۰۲۲۹,۳۵۸۱۲۳۰

نکاتی درباره شارژ شورانگیز رایتل که باید بدانید

  • زمانی که شما شارژ را به صورت شورانگیز و با کد ۱۴۵ شارژ می‌کنید، شارژ شما دو قسمت دارد: اصلی و هدیه. همان طور که در جدول بالا می‌بینید، شارژ هدیه بسته به مبلغش بین ۶ تا ۱۸ روز زمان دارد و پس از آن صفر می‌شود. شارژ اصلی را هم که معادل مبلغ اسمی شارژ است، باید طی ۳۰ روز مصرف کنید و پس از آن صفر می‌شود.
  • شما از شارژ هدیه تنها برای تماس داخل شبکه (رایتل به رایتل)، پیامک داخل شبکه و اینترنت با تعرفه آزاد (بدون بسته) می‌توانید استفاده کنید. همچنین مبلغ شارژ هدیه را نمی‌توانید به مشترک دیگری انتقال دهید.
  • مبلغ اصلی شارژ برای تماس‌های خارج از شبکه رایتل و خرید بسته‌های مختلف نیز قابل استفاده است.

روش‌های خرید شارژ رایتل

توصیه ما برای خرید شارژ رایتل، به صورت الکترونیک استفاده از کد ussd زیر است:

*۷۸۹*۹۹۹#[ok]

شما با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، و روی تمامی انواع گوشی‌ها، شارژ رایتل را به صورت الکترونیک و در مبلغ دلخواه تهیه کنید و آن را به صورت شورانگیز و با استفاده از کد ۱۴۵ در گوشی خود شارژ نمایید.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به لینک مقابل، اقدام به خرید شارژ رایتل به صورت الکترونیک نمایید.

استعلام وضعیت و باقی‌مانده شارژ شورانگیز رایتل

برای اطلاع از وضعیت و باقی مانده شارژ شورانگیز خود، کد زیر را شماره‌گیری کنید:

*۱۴۶#[ok]

پس از شماره‌گیری این کد، در منوی نمایش داده شده، گزینه ۱ حساب شارژ اصلی و گزینه ۲ حسابش شارژ هدیه شارژ شورانگیز را به شما نمایش می‌دهد.

۲ دیدگاه برای “همه چیز درباره شارژ شورانگیز رایتل”

  1. محمد باقر صدرالدینی

    متاسفانه هزینه استفاده رایتل زیاده ، من سیم کارت همراه اول یا ایرانسل خواهم خرید ،ضمناً من فکر میکردم حداقل با خرید شارژ شور انگیز از امکان تماس بیشتری برخوردار شوم که آنهم فهمیدم که محدود به داخل شبکه است و بدرد نمیخورد. گرانی رایتل عیب آن است.

  2. سلام‏ ‏من‏ ‏شارژ‏ ‏شورانگیز‏ ‏‏ ‏رایتل‏ ‏رو‏ ‏وارد‏ ‏میکنم‏ ‏و‏ لی‏ ‏فقط‏ ‏از‏ ‏از‏ ‏مبلغ‏ ‏اعتبار‏ ‏اصلی‏ ‏استفاده‏ ‏میشه‏ ‏و‏ ‏بعدش‏ ‏ک‏ ‏اعتبار‏ ‏اصلیم‏ ‏صفر‏ ‏شد‏ ‏از‏ ‏شارژ‏ ‏هدیه‏ ‏استفاده‏ ‏نمیش‏ ه‏ ‏‏ ‏پیامک‏ ‏و‏ ‏مکالمه‏ ‏داخل‏ ‏شبکه‏ ‏اصلا‏ ‏کار‏ ‏نمیکنه‏ ‏

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!