مکالمه نامحدود همراه اول با شماره‌گیری *۱۰۰۰# – هدف رو بزن

مکالمه نامحدود همراه اول

همراه اول طرحی را تحت عنوان هدف رو بزن به اجرا گذاشته که با عضویت در آن، شما می‌توانید با پرداخت مبلغی که برای هر شخص متفاوت است، به مدت یک ماه، از مکالمه نامحدود درون شبکه (همراه اول به همراه اول و همراه اول به ثابت) بهره‌مند شوید.

برای این که بدانید شما برای دریافت بسته‌ی یک ماهه مکالمه نامحدود همراه اول چقدر باید پرداخت کنید، کافی است کد *۱۰۰۰# (ستاره هزار مربع) را شماره‌گیری کنید.

ورود به محدوده نامحدود

با شماره‌گیری این کد منوی مربوط به طرح مکالمه نامحدود همراه اول نمایان می‌شود و با ارسال عدد ۱، از مبلغ مختص به شما برای فعال کردن این بسته مطلع خواهید شد. پس از مشاهده مبلغ هدف، در صورتی که تمایل به فعال کردن بسته داشتید، با ارسال عدد ۱ خرید بسته تأیید شده و درخواست شما ثبت می‌شود. لحظاتی بعد پیامکی دریافت خواهید کرد که زمان اتمام بسته را به اطلاع شما می‌رساند:

مشترک گرامی، ثبت نام شما در طرح هدف رو بزن با موفقیت انجام شد و مبلغ  ریال در صورتحساب شما منظور گردید. شما می‌توانید تا ساعت… تاریخ … به صورت رایگان از مکالمه نامحدود درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) بهره‌مند گردید.

پس از دریافت این پیامک، تمامی مکالمات داخل شبکه شما تا مدت زمان اعلام شده در پیامک، رایگان است.

نکاتی درباره طرح مکالمه نامحدود همراه اول *۱۰۰۰# (طرح هدف رو بزن)

 • این طرح هم برای کاربران دائمی و هم برای کاربران اعتباری در دسترس است. مبلغ کاربران دائمی در صورتحساب همان دوره منظور می‌شود و مبلغ مربوط به کاربران اعتباری، در هنگام فعالسازی بسته، از اعتبارشان کم می‌شود.
 • مبلغی که برای خرید بسته مکالمه نامحدود می‌پردازید در دوره‌های مختلف ثابت نیست و ممکن است دچار تغییر شود. بنابراین، پیش از فعال کردن بسته برای هر دوره‌ای، مبلغ را دوباره چک کنید.
 • برای اطلاع از مبلغ و ثبت نام کافی است کد *۱۰۰۰*۱# را شماره‌گیری کنید.

۳۴ دیدگاه برای “مکالمه نامحدود همراه اول با شماره‌گیری *۱۰۰۰# – هدف رو بزن”

 1. سعیده

  مکالمه ۵۷۰ دقیقه نه هزار تومان فعال کردم اما هیچی برام فعال نشد.پیام اومد مشکل سیستمی بعدا امتحان کنید.بعدش که دوباره زدم میگه شارژت کافی نیست! دفعه اول نه تومان رو برداشت کرد.

 2. سیامک

  سلام امکان کاهش هزینه طرح هم وجود داره؟ مثلا من به جای ۱۹۰۰ دقیقه با ۱۰۰۰ دقیقه هم کارم راه میفته، اینو میشه از جایی پیگیری کرد؟ برای من هر ماه فقط همون ۱۹۰۰ دقیقه قابل انتخابه

 3. سلام با وجود اینکه بسته مکالمه نامحدود خریدم ولی باز هم با هر تماس به شماره همراه اول یا تلفن ثابت برام پول قبض میاد
  چرا این مشکل رو برطرف نمیکنید؟ کسی نیست؟جدیدا هم با هر بار مشاهده قبض ،صورتحصاب ۱ ساعت قبل رواعلام میکنه تا کسی متوجه این کلاهبرداری نشه!!!!!!

 4. سلام من سه ماهه از طرح هدف رو بزن استفاده میکنم و ماهانه نه هزار تومن برای ۵۷۰دقیقه هزینه میکنم ولی بعد از چند روز حتی سه ساعتم صحبت نکردم که میگه شارژ تموم شد این واقعا دزدیه

 5. سلام, من هم طرح هدف رو بزن و فعال کردم اما هربار که با خط همراه اول تماس میگیرم و بعدش استعلام کارکرد ماهانمو میگیرم داره به قبضم اضافه میشه, پس اون ۱۱۰۰۰ تومنیکه برای مکالمه رایگان همراه به همراه دادم واسه چیه وقتی قراره بازم مکالمم هزینه داشته باشه, به این سؤال جواب بدین!!!!

 6. سلام من طرح هدف روبزن را با۸هزار تومان فعال کردم با۵۱۰دقیقه شاید ۲ساعت مصرف نکرده بودم پیام اومد که طرح شما تمام شده است .ایا این کلاه برداری مدرن نیست…

 7. ش کمالی

  سلام قبل ازاجرای این طرح قبض من ۲۵ تا ۳۲ هزار تومن میومده حالا بیش ازاین میاد ومن می خوام این طرح برای من تمدید نشه چکار بیاد بکنم اگر جواب بدین ممنون میشم بااین کارتون خیلی بی اعتمادی ببار آوردین

 8. سلام ببخشید من از اول مهر هردو ماه در این طرح هستم وبغیر از همراه اول دیگه جایی تماس نگرفتم هردوره ۱۲۸۰۰ تومان میپرداختم ولی یک هفته که میگزشت پیام برای من میاید که گوشی شما کمتر از ۴۰۰ تومان اعتبار ندارید ودوباره ان رافعال کنید چرا اینجوری هستش لطفا منرا راهنمایی کنید ممنون

 9. با سلام .من این طرح هدف رو بزن را فعال کردم .مبلغ ۹ هزار تومان برام در نظر گرفته شد .ولی متاسفانه صورتحساب آخر دوره ۲۸ هزارتومان برام اومده .مشکل کار کجا بود ؟

 10. عاطفه صفاری

  سلام می خواستم بدونم که ایا هزینه مکالمه نامحدود همین مبلغ که گفته شده هست یا بازهم مبلغی به عنوان تخفیفات در صورتحساب مشترکان دائمی کسر می شود.

 11. بنده درتاریخ ۲۲/۷/۹۴ مبلغ ۵۳۰۰۰ریال گوشی و خطم را شارژ نمودم و برام پیامی به مضمموم اینکه تا تاریخ ۹۴/۸/۲۲ چز طرح محسوب شده و ثبت نام نمودید در صورتیکه فردای آنروز خواستم به همراه شخصی تماس بگیرم اعلام شد موجودی شما کافی نیست پش این ۵۳۰۰۰ریال کجا رفت که فقط ۷ریال برایم باقی ماند

 12. با سلام
  هزینه موبایل من هر ماهه با وجود بسته اینترنت و اوای انتظار، بین ٢٢ تا ٢۵ هزار تومن متغیر بود، با اجرای طرح هدف رو بزن، مبلغ قبض شده ۶٠ هزار تومن….!!!
  مرسی از طرحتون…
  کلاً اعتماد رو دارید از بین می برید

پاسخی بگذارید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پیامک صوتی