چگونه برای کسی شارژ بفرستیم

ارسال شارژگاهی لازم داریم مبلغی شارژ ایرانسل یا شارژ همراه اول را برای یک دوست، یا یک طرف معامله بفرستیم. بهترین روش برای انجام این کار، خرید شارژ به صورت اینترنتی، و ارسال آن از طریق پیامک یا ایمیل به صورت خودکار است.

اگر خواستید از طریق اینترنت برای کسی شارژ بفرستید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به سامانه خرید شارژ اینترنتی به آدرس carti.ir بروید و نوع شارژ (ایرانسل، همراه اول یا تالیا) و مبلغ شارژی که می‌خواهید بفرستید را انتخاب کنید.
  2. در قسمت ایمیل، ایمیل خودتان را وارد کنید. اگر می‌خواهید کد شارژ مستقیما با اس ام اس به دوست‌تان فرستاده شود، در قسمت شماره همراه، شماره دوست‌تان را وارد کنید.
  3. بانک صادرکننده‌ی کارت بانکی خود را انتخاب، و روی پرداخت کلیک کنید.
  4. پس ورود به صفحه پرداخت بانکی، شماره کارت، کد cvv2، رمز دوم و تاریخ انقضای کارتتان را وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید.
  5. پس از پرداخت، کد شارژ هم به شما نمایش داده می‌شود؛ هم به ایمیل‌تان فرستاده می‌شود، و هم به شماره‌ی همراهی که وارد کرده‌اید، با پیامک (sms) فرستاده می‌شود. (ارسال این اس ام اس رایگان است و برایتان هزینه‌ی اضافی ندارد).

خرید شارژ

همیشه شارژ باشید!

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

۲ دیدگاه برای “چگونه برای کسی شارژ بفرستیم”

پاسخی بگذارید