بسته های خوش آمد همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری جدید

بسته خوش آمد همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری

اگر از مشترکان جدید همراه اول هستید و به تازگی سیم‌کارت این اپراتور را خریداری کرده‌اید، بسته های خوش آمد همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری جدید را فعال کنید. شرایط این بسته‌‌های هدیه که هم برای مشترکان دائمی و هم برای مشترکان اعتباری پیش‌بینی شده است، در این پست از نظر شما خواهد گذشت.

بسته خوش آمد مکالمه ویژه سیم‌کارت‌‌های دائمی

اگر از مشترکان جدید سیم‌کارت‌‌های دائمی همراه اول هستید، تا ۳ ماه پس از خرید و فعال سازی سیم‌کارت‌‌های دائمی، از نرخ مکالمه باورنکردنی ۳۹۹ ریال در دقیقه در مکالمات داخل شبکه همراه اول (تلفن ثابت و همراه اول) بهره مند می‌شوید.

بسته خوش آمد اعتبار ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری

با خرید و فعالسازی سیم‌کارت اعتباری همراه اول، بعد از انجام اولین شارژ با هر مبلغی از تمامی کانال ها به جز جیرینگ، ۵،۰۰۰ تومان اعتبار داخل شبکه هدیه به حساب شما شارژ می‌شود. اعتبار هدیه مستلزم به شرط انجام حداقل یک شارژ (به هر مبلغی) در مدت حداکثر سه ماه از زمان ثبت نام در سیستم برای شما فعال می‌شود و چنانچه تا مدت سه ماه پس از خرید و فعالسازی سیم‌کارت اعتباری، برای شارژ آن اقدام نکنید، اعتبار هدیه به آن تعلق نخواهد گرفت.

امکان استفاده از اعتبار هدیه برای انجام کلیه فعالیت‌‌های داخل شبکه اعم از مکالمه، ارسال پیامک، استفاده از اینترنت و خرید بسته‌‌های مختلف وجود دارد. اعتبار هدیه قابل انتقال نیست.

بسته خوشامد اینترنت همراه نوترینو برای سیم‌کارت‌‌های دائمی و اعتباری

اگر به تازگی به جمع مشترکان دائمی یا اعتباری همراه اول پیوسته‌اید، تا مدت یک ماه پس از فعال سازی سیم‌کارت خود، می‌توانید بسته رایگان خوشامد اینترنت همراه نوترینو را فعال کنید. با استفاده از این بسته به مدت یک هفته و تا حجم ۸۰۰ مگابایت سرویس اینترنت همراه اول در اختیار شماست و در صورت رضایت پس از اتمام اعتبار هدیه، می‌توانید بسته‌‌های نوترینو را خریداری و استفاده نمایید.

پس از فعالسازی سیم‌کارت دائمی یا اعتباری همراه اول، پیامک خوش آمد و دعوت به فعالسازی رایگان بسته اینترنت نوترینو را دریافت می کنید. تا ۳۰ روز پس از فعالسازی سیم‌کارت و دریافت پیامک مربوطه از همراه اول، می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *۱۰۰*۵# بسته هدیه اینترنت نوترینو را فعالسازی کنید و تا مدت یک هفته و برابر با ۸۰۰ مگابایت، از اینترنت همراه استفاده کنید.

پس از اتمام زمان یا حجم بسته هدیه اینترنت، بسته خوش آمد ۳۹۹ ویژه تعرفه مکالمات داخل شبکه (مخصوص سیم‌کارت‌‌های دائمی) و بسته خوش آمد از این جیب به آن جیب ۵۰.۰۰۰ ریالی (مخصوص سیم‌کارت‌‌های اعتباری) همچنان برای شما فعال خواهد بود.

اگر بسته هدیه اینترنت همراه را برای سیم‌کارت دائمی یا اعتباری خود فعال کرده باشید، بلافاصله پس از اتمام حجمی و یا زمانی بسته، سیستم از طریق ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد کرد و بسته ماهانه یک گیگابایت (آلفا+) به همراه ۱ گیگابایت هدیه شبانه (۱۰۰.۰۰۰ ریالی) را به صورت خودکار برای شما فعال خواهد کرد. در این صورت مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ ریال به صورتحساب شما اضافه (در مورد مشترکین دائمی) و یا از اعتبار شما کاسته می‌شود (در مورد مشترکین اعتباری). در صورت عدم تمایل مشترک به فعالسازی خودکار بسته ۱ گیگابایت یک ماهه، باید پیش از پایان اعتبار حجمی و یا زمانی بسته هدیه، کد *۱۰۰*۸# را شماره‌گیری کنید.

استعلام وضعیت و اطلاع از شرایط این بسته همانند دیگر بسته‌‌های نوترینو توسط سامانه *۱۰۰# و با استفاده از کد‌های دستور جدول زیر انجام می‌شود.

کدهای دستوری بسته های خوشامد همراه اول
عنوانکد
فعالسازی بسته خوش آمد*۱۰۰*۵#
استعلام اعتبار*۱۰۰*۰#
لغو تمدید*۱۰۰*۸#
راهنما*۱۰۰*۹#

در زمان استفاده از بسته اینترنت هدیه همراه اول، پس از استفاده ۸۵% از حجم بسته، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان حجم ارسال می‌شود. همچنین ۲۴ ساعت قبل از پایان اعتبار زمانی در صورت وجود اعتبار حجمی، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان زمان اعتبار بسته ارسال می‌شود.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!