بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول : شرایط، تعرفه و کد دستوری فعالسازی

بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول

پیشتر در مورد بسته های بلندمدت ایرانسل نوشته بودیم. همراه اول نیز بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه را در دو بازه شش ماهه و یک ساله ارائه کرده است. در این پست در مورد بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول می‌خوانید.

استفاده از اپلیکیشن‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام باعث افزایش مصرف اینترنت ما شده و بسته‌های اینترنت همراه هر ماه زودتر از موعد تمام می‌شوند. بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول می‌تواند در بلندمدت هزینه اینترنت ما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول

فعالسازی بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول

برای فعال کردن بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول کافی است کد دستوری *1# را شماره گیری کنید. سپس عدد 5 و در منوی بعدی عدد 3 را ارسال کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری *1*5*3# مستقیماً به منوی خرید بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول بروید. سپس با ارسال عدد 1 بسته شش ماهه و با ارسال عدد 2 بسته یک ساله را تهیه کنید.

فعالسازی این بسته ها از طریق سامانه همراه من و اپلیکشن همراه من هم ممکن است. برای دریافت اپلیکیشن همراه من به وب‌سایت همراه اول مراجعه کنید.

مقایسه قیمت بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول

برای روشن شدن میزان صرفه‌جویی که با خرید بسته های بلندمدت اینترنت همراه اول در هزینه‌های شما می‌شود، این دو بسته را با بسته 2+2 گیگابایت یک ماهه همراه اول مقایسه می‌کنیم.

اگر از بسته‌های 2+2 گیگابایت یک ماهه همراه اول استفاده می‌کنید، هزینه اینترنت همراه شما در مدت شش ماه 72000 تومان و در مدت یک سال 144000 تومان است. تازه این در شرایطی است که بسته یک ماه دوام بیاورد! در مقابل می‌توانید از بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه اول استفاده کنید.

اگر بسته شش ماهه را فعال کنید، در ازای پرداخت 102000 تومان، 44 گیگابایت اینترنت (22+22 گیگابایت شبانه) به خط شما تعلق می‌گیرد. یعنی معادل حجمی 11 بسته 2+2 گیگابایت، که هزینه آن 132000 تومان خواهد بود. خرید بسته شش ماهه هزینه اینترنت همراه شما را تا حدود 50 درصد کاهش می‌دهد.

اما در مورد بسته یک ساله. با خرید این بسته 90 گیگابایت اینترنت (45+45 گیگابایت شبانه) در اختیار شما خواهد بود که برای آن تنها 173000 تومان می‌پردازید. یعنی معادل حجمی 22 بسته 2+2 گیگابایت یک ماهه که در ازای پرداخت 264000 تومان به شما تعلق می‌گیرد.