تعرفه مکالمات سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل کاهش یافت

تماس با همه خطوط کشور فقط با 499 ریال بر دقیقهاز اول تیر ۱۳۹۳، مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل (آی سیم) می‌توانند از پایین‌ترین تعرفه مکالمه بین تمامی اوپراتورهای تلفن همراه کشور بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از اول تیرماه، دارندگان سیم‌کارت دائمی ایرانسل به ازای هر دقیقه مکالمه ۴۹۹ ریال (۵۰ تومان) پرداخت خواهند کرد. این نرخ در تمامی مکالمه‌های داخل و خارج شبکه (چه ایرانسل به ایرانسل، چه ایرانسل به همراه اول یا رایتل و چه ایرانسل به تلفن ثابت) و از تمامی نقاط کشور به تمامی نقاط کشور ثابت و بدون نرخ جابه‌جایی است.  نرخ تماس‌های خارج از شبکه پیش از این ۶۲۵ ریال برای هر دقیقه بود که با این کاهش، هم‌اکنون ارزان‌ترین نرخ مکالمه‌ی با موبایل کشور متعلق به دارندگان سیم‌کارت دائمی ایرانسل (آی‌سیم) است.

سیم‌کارت دائمی ایرانسل به قیمت ۱۲۰ هزار تومان و با ۵۰ هزار تومان اعتبار اولیه عرضه می‌شود که برای تهیه‌ی آن می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز و دفاتر خدماتی ایرانسل مراجعه کنید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!