تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه شاتل برای سیم کارت های شاتل موبایل

تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه شاتل

شاتل موبایل برای نخستین بار در ایران و با هدف کاهش پیچیدگی‌های انتخاب بسته و عدم تحمیل هزینه اینترنت مصرف آزاد، امکان استفاده از تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه را برای مشترکان بسته‌های آغازین خود فراهم کرده است.

تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه

بر این اساس، در صورتی که شما یکی از بسته‌های آغازین (به جز بسته آغازین پایه) را به صورت فعال داشته باشید، با تمام شدن حجم اینترنت بسته آغازین خود و پیش از تمدید خودکار دوره بسته آغازین، می‌توانید مابقی ترافیک اینترنت مورد نیاز خود را تا پایان دوره بسته آغازین به صورت آزاد و بدون نیاز به خرید بسته مجدد مصرف کنید .

در این صورت تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه، برابر با ۰٫۰۷۵ ریال به ازای هر کیلو بایت یا به عبارتی ۷۸٫۶۵۰ ریال به ازای هر گیگا بایت (بجای ۶/۰ ریال به ازای هر کیلو بایت معادل ۶۲۹٫۱۴۵ ریال برای هر گیگابایت) خواهد بود.

شرایط فعال شدن سرویس

این سرویس در دو صورت به طور خودکار فعال می‌شود:

  • حجم اینترنت بسته آغازین خریداری شده، زودتر از زمان مقرر برای تمدید به پایان رسیده باشد؛ ولی همچنان دقایق مکالمه و تعدادی پیامک استفاده نشده در بسته مشترک باقی مانده و نیاز به استفاده از اینترنت هم داشته باشد.
  • حجم بسته اینترنت همراه مشترک به پایان رسیده و مشترک آگاهانه و یا اتفاقی، در حال استفاده از اینترنت با محاسبه نرخ آن براساس تعرفه مصرف آنها باشد، که این موضوع هزینه بالایی به مشترک تحمیل خواهد کرد.

این پایین‌ترین تعرفه مصرف آزاد اینترنت در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور است. متقاضیان برای انتخاب شماره شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک به همراه بسته ترکیبی آغازین، می‌توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه نموده و یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، با کارشناسان مرکز تماس شبانه‌روزی فروش و ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرند.

سیم کارت شاتل موبایل و بسته‌های اینترنت همراه آن

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!