رکورد لایک اینستاگرام توسط یک تخم مرغ شکسته شد!

رکورد لایک اینستاگرام توسط یک تخم مرغ شکسته شد! یک عکس از یک تخم مرغ  محلی ساده، رکورد محبوب ترین و لایک شده ترین عکس در اینستاگرام را به خود اختصاص داد. تصویر این تخم مرغ در روز ۱۴ دی ماه (۴ ژانویه ۲۰۱۹) با این متن منتشر شد:

“بیایید با هم یک رکورد جهانی به دست بیاوریم و بالاترین لایک را برای یک پست اینستاگرم داشته داشتیم. بیاید از رکورد فعلی لایک در جهان کایل جنر (۱۸ میلیون) پیشی بگیریم! ما می توانیم.”

رکورد بیشترین لایک اینستاگرام

این تخم مرغ در واقع  پست  کایل جنر (Kylie Jenner) را به مبارزه طلبید که در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که عکس تولد دخترش بیش از ۱۸ میلیون لایک داشته است.

تخم مرغ محبوب این رکورد را شکسته و تا به امروز نزدیک به ۳۸.۵ میلیون لایک داشته است!

کاربران اینستاگرام در حال تلاش برای پی بردن به هویت کسانی هستند که این پست را گذاشته اند، اما تا کنون کسی این فرد یا افراد را شناسایی نکرده است.

جینر با ارسال یک ویدیو از تلاش برای سرخ کردن یک تخم مرغ روی کف پیاده رو داغ، کمی سرگرمی ایجاد کرد. او نوشت: “این هم تخم مرغ!”

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!