تعرفه مکالمه 299 ریالی با خرید سیم کارت دائمی 1000 همراه اول

همراه اول از طرح سیم کارت دائمی 1000 رونمایی کرد.

در طرح سیم کارت 1000 همراه اول، مشترکان این اپراتور با خرید سیم کارت دائمی 1000 ضمن بهره‌مندی از بسته خوش‌آمد که شامل 1000 پیامک، 1000 دقیقه مکالمه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته است، می‌توانند برای مدت 90 روز از تعرفه مکالمه 299 ریالی نیز بهره‌مند شوند.

این بسته با اولین تراکنش مشترک دائمی جدید فعال شده و پس از اتمام بسته خوش‌آمد، بسته مکالمه 299 ریالی به مدت 90 روز به صورت خودکار برای آن قابل استفاده خواهد شد. مشترک دائمی حداکثر یک ماه فرصت دارد تا سیم کارت دائمی 1000 فعال شده را در گوشی قرار دهد و اولین تراکنش را با آن انجام دهد. از این زمان، مشترک یک هفته فرصت دارد تا از بسته خوش‌آمد خود استفاده کند.

علاقه‌مندان می توانند برای تهیه سیم کارت دائمی 1000 به یکی از دفاتر خدماتی همراه اول و یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین در این طرح، امکان خرید با شیوه دائمی و قسطی (6 ماهه و 36 ماهه) فراهم است.

ایرانسل هم برای مشترکان اعتباری که سیم کارت دائمی آی سیم خریداری کنند، طرح تشویقی در نظر گرفته است که می‌توانید اینجا در مورد آن بخوانید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!