سیم کارت شاتل موبایل و بسته های اینترنت همراه آن

سیم کارت شاتل موبایل

سیم‌کارت‌های اپراتور نسل جدید تلفن همراه با نام سیم کارت شاتل موبایل با ارائه خدمات مکالمه، پیامک، اینترنت همراه مبتنی بر ۳G، ۴G و مکمل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، از شهریور ماه سال جاری وارد بازار تلفن همراه کشور شد. شبکه تلفن همراه شاتل موبایل مبتنی بر نسل‌های ۳، ۳٫۷۵، ۴ و ۴٫۵ تلفن همراه است و اینترنت نسل دوم ۲G در این شبکه ارائه نمی‌شود. در این پست سیم کارت شاتل و بسته‌های آن را معرفی خواهیم کرد.

سیم کارت شاتل موبایل

بسته‌های آغازین

سیم کارت شاتل موبایل به همراه بسته‌های آغازین متنوعی به بازار عرضه شده‌ است. این بسته‌ها بر اساس نیاز کاربران شامل دقایق مکالمه، پیامک و ترافیک دسترسی به اینترنت به همراه خدمات محتوایی و مکمل می‌باشند. با استفاده از قابلیت تمدید خودکار بسته‌های آغازین، مشترکین شاتل موبایل می‌توانند در صورت تمایل با پرداخت ماهیانه و یا سه ماهه مبلغ ثابتی به صورت آبونمان تا سقف مشخص شده هر بسته از خدمات صوت و پیامک و اینترنت بدون نیاز به پرداخت هزینه دیگری استفاده کنند. در صورت پایان این ترافیک پیش از موعد تمدید دوره، مشترکین می‌توانند از خدمات فوق با تعرفه مصرف آزاد تخفیفی استفاده کنند و یا متناسب با نیاز خود یک بسته افزایشی فعال کنند.

بسته‌های آغازین شاتل موبایل، پکیجی شامل سیم کارت، به همراه بسته‌های ترکیبی صوت، پیامک و اینترنت همراه و هدایای ویژه دیگری است که شما می‌تواند به هنگام خرید سیم کارت‌های شاتل موبایل، یکی از بسته‌ها را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب نماید. این بسته‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مقرون به صرفه‌ترین پاسخ به نیازهای ارتباطی شما را متناسب با رفتار مصرف شما در بر میگیرند. بنابراین شما می‌توانند به راحتی و با پرداخت یک مبلغ ثابت، به صورت ماهانه هزینه‌های ارتباطی خود را مدیریت کند.

بسته های آغازین سیم کارت شاتل موبایل
۱۸۰۰۰ تومان (یک ماهه)
سیم کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۱
اینترنت همراه۱ گیگابایت
مکالمه درون شبکه۱۰۰۰ دقیقه
مکالمه برون شبکه۱۰۰ دقیقه
پیامک۱۱۰۰ پیامک
۲۵۰۰۰ تومان (یک ماهه)
سیم کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۲
اینترنت همراه۲ گیگابایت
مکالمه درون شبکه۲۰۰۰ دقیقه
مکالمه برون شبکه۱۰۰ دقیقه
پیامک۲۱۰۰ پیامک
۳۹۰۰۰ تومان (یک ماهه)
سیم کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۳
اینترنت همراه۴ گیگابایت
مکالمه درون شبکه۴۰۰۰ دقیقه
مکالمه برون شبکه۲۰۰ دقیقه
پیامک۴۲۰۰ پیامک
۴۰۰۰۰ تومان (یک ماهه)
سیم کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۴
اینترنت همراه۳ گیگابایت
مکالمه درون شبکه۳۰۰۰ دقیقه
مکالمه برون شبکه۳۰۰ دقیقه
پیامک۳۳۰۰ پیامک
۱۲۰۰۰ تومان (یک ماهه)
سیم کارت شاتل موبایل + بسته آغازین
اعتبار اولیه۲۰۰۰۰ ریال
اینترنت همراه
مکالمه درون شبکه۱۰۰۰ دقیقه
مکالمه برون شبکه
پیامک۱۰۰۰ پیامک
  • ترافیک بسته آغازین شماره ۴ به صورت ماهیانه هزاردقیقه تماس داخل شبکه، هزار پیامک داخل شبکه، ۱۰۰ دقیقه تماس خارج شبکه و ۱۰۰ پیامک خارج شبکه و یک گیگابایت اینترنت همراه برای سه ماه متوالی تخصیص داده می‌شود.
  • تمامی بسته‌ها (بجز بسته آغازین پایه) قابلیت تمدید خودکار، انتقال اینترنت همراه و استفاده از تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه را دارا می‌باشند.
  • تمامی بسته‌های آغازین (به غیر از بسته آغازین پایه) به طور پیش‌فرض دارای قابلیت «تمدید خودکار» هستند. در صورت تمایل برای غیرفعال‌سازی قابلیت تمدید خودکار، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کنترل حساب اینترنتی شاتل موبایل خود، مراجعه کنید و یا از طریق مرکز تماس، درخواست خود را ثبت کنید.
  • بسته‌های آغازین (به جز بسته پایه) به صورت خودکار پس از پایان مدت اعتبار زمانی بسته تمدید می‌گردند. با تمدید مجدد بسته، هزینه آن از اعتبار موجود در حساب شاتل موبایل شما کسر می‌شود.
  • در صورت اتمام هر یک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی داخل و خارج شبکه، اینترنت همراه و پیامک داخل و خارج شبکه)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت اعتبار زمانی آن بسته، استفاده نمایید.
  • در صورت اتمام زودتر از موعد حجم مکالمه و یا پیامک می‌توانید با استفاده از اعتبار موجود در حساب سیم کارت خود، از این خدمات با تعرفه مصرف آزاد استفاده نمایید.
  • درصورت اتمام زودتر از موعد حجم اینترنت همراه بسته‌های آغازین (به غیر از بسته آغازین پایه) می‌توانید از سایر بسته‌های اینترنت همراه و یا تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه استفاده نمایید.
  • هدایای ویژه (نظیر دسترسی رایگان به خدمات نماوا و ترافیک اینترنت ثابت شاتل) در هر دوره به صورت رمز جداگانه، برای شما ارسال می‌شود.
  • شما می‌توانند با قابلیت فوق العاده “انتقال دیتا” که برای نخستین بار در ایران توسط شاتل موبایل معرفی شده، در زمان تمدید بسته، دیتای باقی مانده (تا سقف ۴۰۰ مگابایت) از بسته قبلی خود را به دوره بعد منتقل کنند.
  • شما می‌توانید هر زمان که مایل باشید بسته آغازین را به بسته آغازین دیگری از طریق ثبت درخواست در مرکز تماس و یا از طریق ثبت در بخش کنترل حساب اینترنتی شاتل موبایل تغییر دهد. در صورت تغییر یک بسته آغازین به بسته آغازین دیگر پیش از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی، حجم فعلی بسته به بسته جدید قابل انتقال نمی‌باشد.
بسته های اینترنت همراه سیم کارت شاتل موبایل
بازه زمانینام بستهقیمت (ریال)کد دستوری خرید
روزانه۶۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۹۰۰۰*۷۸۹*۹۹۹#
۲۵۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۲۶۰۰۰
۴۰۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۳۱۰۰۰
۶۵۰ مگابایت + ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۵۸۰۰۰
۷ گیگابایت۱۵۰۰۰۰
هفتگی۲۰۰ مگابابت + اشتراک ۷ روزه نماوا۲۸۰۰۰*۷۸۹*۹۹۹#
۵۵۰ مگابایت + اشتراک ۷ روزه نماوا۵۰۰۰۰
۸۰۰ مگابایت + اشتراک ۷ روزه نماوا۶۵۰۰۰
۵/۱ گیگابایت+ ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۹۵۰۰۰
۵/۳ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۱۵۰۰۰۰
۲۰ گیگابایت۳۹۰۰۰۰
ماهانه۳۰۰ مگابایت + اشتراک یک ماهه ماوا۴۹۰۰۰*۷۸۹*۹۹۹#
۸۵۰ مگابایت + اشتراک یک ماهه نماوا۹۰۰۰۰
۵/۲ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۱۲۵۰۰۰
۵/۴ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۱۹۰۰۰۰
۱۰ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۳۷۰۰۰۰
۵۰ گیگابایت۹۹۰۰۰۰
سه ماهه­­­۸ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۳۳۵۰۰۰*۷۸۹*۹۹۹#
۱۷ گیگابایت + دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۵۷۰۰۰۰
۱۳۰ گیگابایت۱۹۵۰۰۰۰
شش ماهه۲۸ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۹۹۰۰۰۰*۷۸۹*۹۹۹#
۶۰ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۱۶۰۰۰۰۰
۱۱۰ گیگابایت + ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی۲۲۰۰۰۰۰
۱۸۵ گیگابایت۳۰۰۰۰۰۰

خرید سیم کارت شاتل

سیم کارت شاتل موبایل به زودی از امکان ترابرد از/به اپراتورهای دیگر هم برخوردار خواهد شد.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!