شارژ نوروزی ایرانسل

شارژ نوروزی ایرانسل
شارژ نوروزی ایرانسل

اگر در ایام تعطیلات نوروزی قصد خرید شارژ ایرانسل و پرداخت قبض ایرانسل دائمی را داشتید، لازم نیست از منزل خارج شوید! شما می‌توانید با مراجعه به سامانه‌ی «کارتی» به آدرس carti.ir، به صورت اینترنتی کارت شارژ ایرانسل مورد نیاز خود را تهیه کنید. پرداخت از طریق همه‌ی کارت‌ بانک‌های عضو شتاب، از جمله بانک‌های:

بانک ملی، بانک صادرات، بانک پارسیان، بانک ملت، بانک سامان، بانک تجارت، بانک رفاه، بانک سپه، بانک مسکن، بانک اقتصاد نوین، بانک کشاورزی، بانک پاسارگاد، بانک توسعه تعاون، بانک انصار، پست بانک، بانک سینا، بانک سرمایه، بانک تات، بانک کارآفرین، بانک مهر، بانک دی، بانک شهر، بانک توسعه صادرات و بانک صنعت و معدن

امکان‌پذیر است و پس از این که وجه را به صورت اینترنتی پرداخت کردید، کد شارژ به شما نمایش داده می‌شود و همزمان هم از طریق پیامک و هم از طریق ایمیل برای شما فرستاده می‌شود. برای خرید اینترنتی شارژ ایرانسل، به لینک زیر مراجعه کنید. تعطیلات خوشی را برای شما آرزوی می‌کنیم.

خرید شارژ

همیشه شارژ باشید!

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!