شماره تلفن پشتیبانی همراه اول

شماره تلفن مرکز تماس همراه اول

شماره تلفن پشتیبانی همراه اول (مرکز تماس همراه اول) ۹۹۹۰ است.
شما می‌توانید برای برقراری تماس با بخش پشتیبانی همراه اول  از طریق خطوط همراه اول با شماره «۹۹۹۰» و از تلفن های ثابت و خطوط سایر اپراتورهای تلفن همراه با شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ تماس بگیرید.
تماس با شماره پشتیبانی همراه اول رایگان است و شما می‌توانید برای پیگیری مشکلات، پرداخت قبوض، و اطلاع‌رسانی‌های مختلف با این سامانه تماس بگیرید.

شماره فکس همراه اول

همراه اول از طریق فکس (دورنگار) نیز پاسخگوی مشترکان است. شما می‌توانید پرسش‌ها، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره فکس همراه اول به شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ بفرستید و پاسخ لازم را دریافت کنید.

تلفن امور اداری همراه اول

برای تماس با همراه اول در خصوص امور اداری می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱-۸۱۷۱۱ نیز تماس بگیرید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

۳۵ دیدگاه برای «شماره تلفن پشتیبانی همراه اول»

  1. سلام،من بسته اینترنت خریدم و پیامی برام ارسال شد که بستم در حالت رزو قرار گرفته و مبلغ از حسابم کم شد،اما به محض تمام شدن بسته قبلیم پیام اومد که اینترنتم با تعرفه عادی حساب میشه! و اصلا ۹۹۹۰ پاسخگو نیست یعنی اصلا جواب نمیدن! باید چکار کنم؟ این خسارت مالی ما کاربران برمیداریم کی جواب گوا؟ این بار دومیه که این مشکل برای من به وجود میاد!!

  2. سلام.من بسته ی اینترنتیم تموم شده و وقتی بسته می خرم برام پیامک میاد که(مشترک گرامی شما درخواست بررسی نشده دارید و درخواست جدید ثبت نمی شود) و اینترنتم آزاد حساب میشه و تو این ۳ روز نزدیکه ۵۰ تومن میان دوره برام اومده!کارم طوری هست که به شدت به اینترنت نیاز دارم با اپرانورم که نمیشه تماس گرفت خدمات همراه اولم رفتم میگه باید صبر کنی تا خودشون اشکال و بر طرف کنن! تکلیف من چی هست الان؟ تو رو خدا راهنمایی کنید

  3. سلام
    صدها مشکل برای مشترکین بوجود میاد که به هیچوجه در سرویس های ۹۹۹۰ وجود نداره و مشترکین سرگردان میشوند
    در صورتیکه واقعا هدف حل مشکلات مشترکین هست ،شماره ای اعلام‌کنید و یا در همین ۹۹۹۰ سرویسی قرار دهید که بصورت کلامی هم پاسخگوی مشترکینی که به هر دلیل از سرویسهای ۹۹۹۰ جواب خود را دریافت نمیکنند ،باشد