طرح 55+5 همراه اول ویژه ماه مبارک رمضان در سال 1396

طرح 55+5 همراه اول

طرح ۵۵+۵ همراه اول یک طرح تشویقی است که این اپراتور به مناسبت ماه مبارک رمضان راه‌اندازی کرده است. مشترکان همراه اول با ثبت‏ نام رایگان در طرح ۵۵+۵ در طول ماه مبارک رمضان سال ۹۶، می‏‌توانند در همه ساعات شبانه‌روز در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان تماس، رایگان صحبت کنند. توجه داشته باشید که این طرح مختص مکالمه‌های درون‌شبکه همراه اول با مشترکان دیگر همراه اول و یا تلفن ثابت است.

طرح ۵۵+۵ همراه اول همه مشترکان فعال اعم از دارندگان خطوط دائمی و اعتباری را شامل می‌شود. ثبت نام در این طرح نیز کاملاً رایگان است و هزینه‌ای ندارد. البته همانطور که گفته شد، فقط مکالمه‌های داخل شبکه همراه اول را پوشش می‌دهد. بنابراین برای رومینگ به شبکه روستایی و یا اپراتورهای دیگر قابل استفاده نیست. به علاوه امکان ثبت نام در دو طرح ۵۵+۵ و مکالمه همراهی به طور همزمان وجود ندارد.

مهلت ثبت‏ نام و بازه اجرای طرح 55+5 همراه اول، از ششم خرداد آغاز شده و تا چهارم تیر ادامه خواهد داشت. برای ثبت نام رایگان در این طرح کافی است عدد ۱ لاتین را به شماره ۸۰۵۵ ارسال کنید و یا کد دستوری *۱۰*۴۲۱# را شماره‌گیری کنید. روش فعالسازی، استعلام وضعیت، دریافت راهنما و غیرفعالسازی طرح ۵۵+۵ همراه اول به دو روش ارسال پیامک و شماره‌گیری کد دستوری در جدول زیر آمده است:

درگاه های ارتباطی طرح 55+5 همراه اول
درخواست روش اول روش دوم
فعالسازی ارسال عدد ۱ لاتین به ۸۰۵۵ *۱۰*۴۲۱#
استعلام وضعیت طرح ارسال عدد ۰ لاتین به ۸۰۵۵ *۱۰*۴۲۰#
دریافت راهنمای طرح ارسال عدد ۹ لاتین به ۸۰۵۵ *۱۰*۴۲۹#
غیرفعالسازی ارسال عدد ۵ لاتین به ۸۰۵۵ *۱۰*۴۲۵#