شارژ اضطراری و اینترنت اضطراری ایرانسل : بدون پرداخت آنی از خدمات ایرانسل استفاده کنید!

اگر از مشترکان اعتباری ایرانسل هستید، حتماً طعم تلخ تمام شدن شارژ را چشیده‌اید. اگر تماس ضروری داشته باشید، خریدن شارژ وقت زیادی از شما می‌گیرد. ایرانسل برای مواقع ضروری که شارژ و یا بسته اینترنت شما تمام می‌شود، خدمت جدیدی را ارائه کرده است: شارژ اضطراری ایرانسل و اینترنت اضطراری ایرانسل . با استفاده از این سرویس‌ها، می‌توانید از شارژ و اینترنت ایرانسل استفاده کنید و هزینه آن را بعدا بپردازید.

شارژ اضطراری و اینترنت اضطراری ایرانسل

شرط استفاده از این سرویس این است که از عضویت شما در شبکه ایرانسل (خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل) سه ماه گذشته باشد و در این مدت، ماهانه حداقل ۱۰ هزار تومان در این شبکه تراکنش انجام داده باشید.

سرویس شارژ اضطراری ایرانسل

اگر شارژ خط اعتباری شما تمام شده و به هر دلیلی نمی‌توانید شارژ بخرید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر شارژ اضطراری دریافت کنید. مبلغ شارژ اضطراری به اضافه ۵۰ تومان هزینه تراکنش، در اولین شارژ از حساب شما کسر می‌شود.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!
  1. کد #۸۱۵* را با سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.
  2. وارد اپلیکیشن ایرانسل‌ من شوید و گزینه «شارژ اضطراری» را انتخاب کنید.

سرویس اینترنت اضطراری ایرانسل

اگر حجم بسته اینترنت شما به اتمام رسیده و به اینترنت نیاز فوری دارید، می‌توانید با استفاده از سرویس اینترنت اضطراری ایرانسل یک بسته اینترنت با اعتبار یک روز دریافت کنید. استفاده از این بسته اینترنت نیازی به پرداخت فوری ندارد.

برای فعال کردن این بسته کافی است کد دستوری #۸۱۵* را با سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره‌گیری کنید. هزینه بسته به صورت خودکار در شارژ بعدی از حساب شما کسر می‌شود.

در حال حاضر، بسته‌ اینترنت اضطراری یک‌روزه با حجم ۵۰ مگابایت و به مبلغ ۱۹۵۰ تومان در دسترس است. ایرانسل به زودی انواع دیگری از این بسته‌ها را هم به سرویس اینترنت اضطراری اضافه خواهد کرد.

ایرانسل پیش از این برای شرایط اضطراری کاربران اعتباری، سیستم میزبان تماس را ارائه کرده بود. اگر از کاربران همراه اول هستید، در شرایط مشابه می‌توانید از سرویس چتر اضطراری یا اعتبار اضطراری استفاده کنید. سرویس به جای من رایتل هم به همین منظور طراحی و ارائه شده است.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *