اینستاگرام کاربران خود را صاحب پروفایل اینترنتی می‌کند

ساعاتی پیش اینستاگرام در وبلاگ رسمی خودش اعلام کرد که «طی چند روز آینده» کاربران اپلیکیشن پرطرف‌دار اینستاگرام در فضای وب صاحب پروفایل شخصی خواهند بود!

اینستاگرام مشهورترین سرویس اشتراک عکس موبایلی بر روی گوشی‌های آیفون واندروید است. بسیاری از کاربران از این که عکس‌های به اشتراک شده در این شبکه تنها از طریق گوشی‌های همراه در دسترس بودند،‌ شکایت داشتند. حالا به گفته‌ی وبلاگ اینستاگرام، کاربران اینستاگرام در فضای وب صاحب یک پروفایل اینستاگرام خواهند شد، که در بالای عکس پروفایل، گزیده‌ای از عکس‌های اخیر آن را به همراه معرفی مختصری از آنان نشان خواهد داد. همچنین کاربران اینستاگرام خواهند توانست در فضای وب، عکس‌های کسانی را که دنبال می‌کنند،‌ ببینند، آنها را بپسندند و روی عکس‌ها دیدگاه بگذارند. اما امکان بارگذاری عکس از طریق محیط وب وجود نخواهد داشت. این محدودیت به این دلیل اعمال شده که هویت نخستین اینستاگرام، که جایی برای اشتراک‌گذاری عکس‌های گرفته شده با دستگاه‌های موبایل است، حفظ شود. برای دیدن پروفایل خود کافی است به آدرس instagram.com/[username] بروید. وبلاگ اینستاگرام عکس‌هایی هم از شکل و شمایل این پروفایل‌ها منتشر کرده که یکی از آن‌ها را در زیر می‌بینید.

نمونه‌ای از پروفایل‌های اینستاگرام روی وب
کاربران اینستاگرام صاحب پروفایل در فضای وب می‌شوند.

چند ماه پیش که اینستاگرام توسط فیس‌بوک خریداری شد، بسیاری گمان می‌کردند که توسعه‌ی اینستاگرام متوقف خواهد شد. اما این خبر نشان می‌دهد که اینستاگرام همچنان به فکر توسعه و جذب کاربران بیشتر است و نمی‌خواهد در مقابل رقبایی مثل تویتر که قصد ورود به این عرصه را دارند، کم بیاورد.

برای دیدن عکس‌ها و اطلاعات بیشتر به مطلب اعلام راه‌اندازی پروفایل‌های اینستاگرام در وب در وبلاگ رسمی اینستاگرام نگاه کنید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

پاسخی بگذارید