درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل از طریق ارسال پیامک

فرقی ندارد سیم کارت شما متعلق به کدام اپراتور باشد. به هر حال در طول روز تعداد زیادی پیامک‌های تبلیغاتی دریافت می‌کنید. راه‌هایی برای مدیریت تعداد پیامک‌های تبلیغاتی که دریافت می‌کنید، وجود دارد. در این پست روش لغو دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را شرح خواهیم داد.

اگر مایل نیستید پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را که برای معرفی محصولات و خدمات جدید این شرکت ارسال می‌شوند دریافت کنید، کافی است با شماره ۷۰۰ (از خط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید عدد ۲ را به ۵۰۰۵ اسمس کنید.

اگر یکی از طرح‌های پیامکی 8282 یا ویترین ایرانسل را فعال کرده باشید، این پیامک‌ها از اعتبار شما کم می‌کنند. اگر می‌خواهید این پیامک‌ها را دریافت نکنید، مراحل زیر را طی کنید.

  1. به شماره 131 یک پیامک بزنید تا رمز ورود به ویترین ایرانسل برای شما ارسال شود
  2. به صفحه ویترین ایرانسل بروید
  3. در بخش شناسه شماره موبایل خود را با کد کشور (به صورت ********9893) وارد کنید
  4. در بخش رمز عبور، رمزی را که در مرحله اول دریافت کرده‌اید، وارد کنید
  5. به سرویس مبتنی بر پیام کوتاه بروید و در قسمت شارژ خودکار- بسته های من، برای همه طرح‌هایی که فعال کرده‌اید، لغو اشتراک کنید

اگر می‌خواهید دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را فقط در یک گروه خاص لغو کنید، کدهای جدول زیر را به شماره 5006 اسمس کنید:

کد لغو دریافت پیامک های تبلیغاتی ایرانسل
پیامک های تبلیغاتی ایرانسلعضویتلغو
محصولات ایرانسلOZV PLAGHV P
پیشنهادهای ایرانسلیOZV OLAGHV O
ورزشیOZV SLAGHV S
بازی و سرگرمیOZV ELAGHV E
آموزشیOZV EDLAGHV ED
فرهنگی و اجتماعیOZV SOLAGHV SO
سلامت و بهداشتOZV HLAGHV H
مذهبیOZV RLAGHV R
تحفیف‌ها و برندهاOZV DLAGHV D
اطلاعات عمومیOZV GLAGHV G
ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!