طرح ویژه تامین اجتماعی رایتل ویژه تمامی بیمه شدگان تأمین اجتماعی

طرح ویژه تامین اجتماعی رایتل

رایتل به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، شرایط ویژه‌ای را جهت برخورداری از خدمات نوین ارتباطی برای این خانواده فراهم آورده‌است. به موجب طرح ویژه تامین اجتماعی ، همه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند سیم‌کارت اعتباری با بسته آغازین فوق‌العاده را به مدت ۱۲ دوره ۳۰ روزه (شامل ۳۶۰ روز تماس صوتی درون شبکه و ۲۴ گیگابایت اینترنت) را به صورت رایگان دریافت نمایید.

طرح ویژه تامین اجتماعی
چنانچه جزو بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستید و تاکنون به خانواده رایتل ملحق نشده‌اید، در طرح ویژه تامین اجتماعی به خانواده رایتل بپیوندید تا علاوه بر بهره‌مندی از پوشش سراسری با کیفیت ۳G و ۴G رایتل، از تعرفه مناسب، بسته‌های مصرفی ارزان، متنوع و بسته‌های ترکیبی استثنایی رایتل نیز استفاده نمایید.
جزییات بیشتر بسته‌ آغازین سیم کارت‌ اعتباری طرح ویژه تامین اجتماعی در جدول زیر آمده است. لازم به ذکز است که هدایای هر دوره فقط  در همان دوره قابل استفاده است.

بسته‌ آغازین سیم کارت‌ اعتباری طرح ویژه تامین اجتماعی
خدماتمیزان استفادهمهلت استفاده در هر دوره (روز)
تماس صوتی درون شبکه۱۰,۰۰۰ دقیقهتمامی ۳۰ روز
اینترنت۲ گیگابایت۱۵ روز ابتدای هر دوره ۳۰ روزه

نحوه ثبت‌نام

شما بیمه شدگان گرامی تامین اجتماعی با ارائه کد بیمه و کارت ملی خود می‌توانید برای دریافت سیم کارت اعتباری این طرح از روش‌های زیر اقدام نمایید:

توجه:

  • استفاده از تمامی هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش نسل‌های نوین شبکه تلفن همراه رایتل امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/۲G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
  • تمامی سیم‌کارت‌های ارایه‌ شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد.

مجموعه کامل کدهای دستوری و سامانه پیام کوتاه رایتل

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!