طرح ویژه تامین اجتماعی رایتل ویژه تمامی بیمه شدگان تأمین اجتماعی

با توجه به استقبال گسترده شما از طرح طرح ویژه تامین اجتماعی ، رایتل بار دیگر اقدام به ارایه این طرح با شرایط جدید کرده است. آن‌دسته از متقاضیانی که کد بیمه (دفترچه تامین اجتماعی) دارند و عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی هستند، در صورت عدم دریافت طرح ویژه تامین اجتماعی قبلی، می‌توانند با ارایه کد بیمه و کدملی در طرح جدید شرکت کنند. هدایا به مدت یکسال به خریداران تخصیص داده خواهد شد.

همچنین تمامی مشترکین پیشین طرح ویژه تامین اجتماعی نیز می‌توانند با خرید بسته‌های جدول شماره یک، از هدیه مشابه برخوردار شوند. شما با خرید طرح تامین اجتماعی علاوه بر ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه، از امکان دریافت ۱۲ دوره هدیه ۳۰ روزه شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی بهره مند خواهید شد. اولین دوره ۳۰ روزه از تاریخ فعال سازی سیم کارت، آغاز شده و تا یکسال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) ادامه می‌یابد.

طرح ویژه تامین اجتماعی

جهت دریافت هدیه طرح ویژه تامین اجتماعی (۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی ۳۰ روزه)، لازم است در هر دوره اقدام به خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تامین اجتماعی کنید. در جدول زیر فهرست بسته‌های مصرفی منتخب ۳۰ روزه که خرید آنها مشمول دریافت هدیه طرح ویژه تامین اجتماعی می شود، آورده شده اند. همچنین خرید بسته‌های بلندمدت (۹۰، ۱۸۰ و ۳۶۵ روزه) نیز مشمول دریافت هدیه طرح تامین اجتماعی می‌شوند.

جهت اطلاع از جزییات بسته‌های مصرفی بلند مدت به صفحه بسته‌های اینترنت دایمی و اعتباری مراجعه کنید.

بسته‌های مصرفی منتخب ۳۰ روزه طرح ویژه تامین اجتماعی
نام بستهحجم ترافیک عادی (گیگابایت)حجم ترافیک ساعات افت مصرف (گیگابایت)قیمت (ریال)
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۱+۲ گیگابایت)۱۲۱۰۵,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۱.۵+۳ گیگابایت)۱.۵۳۱۲۵,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۱.۵گیگابایت + ۵۰۰۰ دقیقه تماس درون شبکه)۱.۵۱۲۵,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۲.۵+۵ گیگابایت)۲.۵۵۱۵۰,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۳+۶ گیگابایت)۳۶۱۵۹,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۳.۵گیگابایت)۳.۵۱۷۰,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۴.۵+۹ گیگابایت)۴.۵۹۱۸۹,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۷+۱۴ گیگابایت)۷۱۴۲۳۹,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۸ گیگابایت)۸۲۵۹,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۱۲+۲۴ گیگابایت)۱۲۲۴۳۲۵,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۲۴+۴۸ گیگابایت)۲۴۴۸۴۸۸,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۳۰ گیگابایت) – ویژه ساعات افت مصرف۳۰۱۰۰,۰۰۰
بسته اینترنت ۳۰ روزه (۴۰ گیگابایت) – ویژه ساعات افت مصرف۴۰۱۳۰,۰۰۰
بسته اینترنت نامحدود ۳۰ روزه ویژه ساعات (۳ الی ۹ صبح)۱۳۰,۰۰۰

به این ترتیب خریداران بسته آغازین جدید محصول تامین اجتماعی، در صورتی‌که حداقل یک بسته مصرفی از جدول فوق را در هر دوره ۳۰ روزه خریداری کنند، مشمول ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی برای همان دوره (۳۰ روزه) خواهند شد. در صورت عدم خرید بسته مصرفی در بازه زمانی مجاز، شما امکان استفاده از هدیه اعلام شده در آن دوره را ندارید، ولی در دوره‌های بعدی (تا ۱۲ دوره) در صورت احراز شرایط امکان دریافت هدیه در آن ماه را خواهید داشت.نحوه خرید و فعال‌سازی بسته‌های منتخب تامین اجتماعی

بهتر است بدانید:

  • درصورت خرید از اپلیکیشن رایتل من، مدیریت حساب و… از وب‌سایت، بسته هدیه بلافاصله همراه با بسته اینترنت برای شما فعال می‌شود و در صورت خرید از سایر روش‌ها، بسته هدیه با تاخیر حداکثر ۲۴ ساعت برایتان فعال خواهد شد.
  • خرید بسته‌های منتخب از تمامی روش‌های خرید میسر است.
  • زمانی که بسته هدیه برای شما فعال است، نسبت به خرید مجدد بسته منتخب اقدام نفرمایید زیرا امکان تخصیص دو بسته هدیه هم زمان در این طرح وجود ندارد. در صورت تمایل به بهره‌مندی از هدایای بسته‌های منتخب تامین اجتماعی، پس از اتمام بسته هدیه خود اقدام به خرید و فعال سازی بسته جدید کنید.
  • مشترکینی که در طرح پیشین، بسته آغازین تامین اجتماعی را دریافت کرده باشند، امکان دریافت مجدد سیم‌کارت در این طرح را نخواهند داشت. بسته‌های آغازین فقط یک‌بار قابل خریداری توسط هر ترکیب یکتای کدملی/کدبیمه خواهد بود.
  • شما فقط یک‌بار امکان ثبت‌نام و دریافت این طرح را دارید. در صورت ثبت‌نام و دریافت بیش از یک سیم کارت در طرح حاضر، سیم کارت دوم به بعد با بسته این طرح ارایه نخواهد شد.
  • در صورتی که بسته‌های بلند مدت (۹۰ روزه و بیشتر) را در هر بازه ۳۰ روزه خریداری کنید، فقط حجم هدیه همان دوره ۳۰ روزه که در آن اقدام به خرید کرده‌اید، برای شما فعال خواهد شد.

قیمت و خرید سیم کارت رایتل

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!