تعرفه رایتل برای تماس های صوتی و اینترنت سیم کارت های دائمی باز هم کاهش یافت!

در جهت رفاه هر چه بیشتر مشترکان، تعرفه رایتل برای خدمات مکالمه و اینترنت ۳G سیم کارت‌های دائمی کاهش بافت. کاهش تعرفه رایتل شامل مکالمه درون شبکه‌ای، برون شبکه‌ای و همچنینن اینترنت است و مشترکان رایتل می‌توانند با تعرفه مقرون به صرفه‌تری از خدمات نسل سوم ارتباطات بهره‌مند شوند.

تعرفه رایتل

تعرفه رایتل برای مصرف عادی (خارج از بسته) خدمات پایه‌ هرنوع از سیم‌کارت‌های رایتل به ترتیب مندرج در جدول زیر محاسبه می‌شود:

تعرفه رایتل برای مصرف عادی (خارج از بسته) خدمات پایه‌
 سرویسسیم کارت دایمیسیم کارت اعتباریسیم کارت دیتا شرح
مکالمه درون شبکه**۲۹۹۶۲۰ریال/ دقیقه
مکالمه برون شبکه**۲۹۹۸۵۲ریال/ دقیقه
پیامک انگلیسی۱۶۹۲۳۰۲۳۰ریال/ پیامک*
پیامک فارسی۹۸۹۹۹۹ریال/ پیامک*
پیام چندرسانه ای (MMS)۱۹۸۴۰۰۴۰۰ریال/ پیام چند رسانه‌ای
(فقط درون شبکه)
اینترنت همراه ۲G (در حالت رومینگ)۰.۴۰.۶۰.۵ریال / کیلوبایت
اینترنت ۳G/4G۰.۱۵۰.۶۰.۵ریال / کیلوبایت

* بر اساس مصوبه قانون بودجه به هزینه هر پیامک مبلغ ۱۰ ریال اضافه شده و به حساب درآمد عمومی ردیف ۱۶۰۱۵۴ نزد خزانه‌داری کل‌ کشور واریز خواهد شد.
**تعرفه اعلامی در شبکه رایتل محاسبه می‌گردد، تعرفه مکالمه در خارج از شبکه رایتل(رومینگ ملی) ۴۹۹ ریال می‌باشد.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

توجهمصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول ۵۰% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما کسر می‌گردد. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که مصرف سرویس اینترنت در وب سایت‌های بین‌الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می‌گیرد.
اطلاعات بیشتر در مورد ترافیک بومی و بین‌الملل را می‌توانید در صفحه ترافیک بومی دریافت نمایید.

  • مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس‌ها بر اساس تعرفه ثانیه‌ای خواهد بود.
  • برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی ۴G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیۀ طرح های رایتل فراهم می باشد.
  • در حالت رومینگ ملی، کیفیت ارایه خدمات، مطابق سطح کیفیت خدمات اپراتور میزبان خواهد بود. بنابراین، سرویس اینترنت دریافتی در این مناطق نیز مطابق ویژگی‌های اینترنت (GPRS/EDGE نسل دوم) می‌باشد.
  • هزینه استفاده از خدمات تماس صوتی و پیامک در حالت رومینگ ملی برای مشترکین رایتل مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) است.
  • استفاده از انواع خدمات رایتل در قالب بسته‌ها و طرح‌ها منوط به حضور در شبکه رایتل است.

مجموعه کامل کدهای دستوری رایتل و سامانه پیام کوتاه رایتل

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!