توضیحات کامل درباره مکالمه خانواده همراه اول راهی برای تماس رایگان نامحدود و دو طرفه با افراد خانواده

بسته های مکالمه خانواده همراه اول

اگر از مشترکان دائمی همراه اول هستید، می‌توانید از بسته های مکالمه خانواده همراه اول استفاده کنید و همیشه و همه جا به صورت نامحدود و دوطرفه، با افراد خانواده خود در تماس باشید.

با شرکت در طرح بسته های مکالمه خانواده همراه اول، شما با خرید یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه‌ای درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، می‌توانید دقایقی از بسته خود را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنید. پس از آن مکالمات شما با فرد یا دونفری که هدیه شما را دریافت کرده‌اند، تا مدت ۳۰ روز  به صورت دوطرفه رایگان خواهد بود و از حجم بسته شما کسر نمی‌شود. شرایط و قیمت بسته های مکالمه خانواده همراه اول را در جدول زیر می‌بینید:

معرفی بسته های مکالمه خانواده همراه اول
ردیف حجم بسته اصلی اعتبار زمانی تعداد مشترکان فرعی قیمت (تومان)
۱ ۵۰۰ دقیقه درون شبکه ۳۰ روز یک مشترک دائمی ۲۸,۵۰۰
۲ ۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه ۳۰ روز دو مشترک دائمی ۵۷,۰۰۰

برای استفاده از قابلیت مکالمه رایگان در مکالمه خانواده همراه اول، در هنگام خرید یکی از بسته‌های ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه‌ای درون شبکه، با اعلام یک شماره دائمی همراه اول به عنوان مشترک فرعی، می‌توانید ۱۰۰ دقیقه از حجم بسته را به وی هدیه کنید. البته این زمان به صورت پیش‌فرض در نظر گرفته شده و اگر برای شما کافی نیست، می‌توانید زمان بیشتری را به فرد موردنظر اختصاص دهید.

از تاریخ خرید بسته تا ۳۰ روز، مکالمات شما با کسی که بسته را با او به اشتراک گذاشته اید، به صورت دو طرفه رایگان خواهد بود.

اگر بسته ۱۰۰۰ دقیقه ای را خریده باشید، می‌توانید فرد سومی را نیز به این چرخه اضافه کنید. اما مکالمات بین دو مشترک فرعی نامحدود نیست و از حجم بسته اشتراکی آنها کسر خواهد شد.

نحوه فعالسازی بسته مکالمه خانواده همراه اول

برای خرید و فعالسازی بسته مکالمه خانواده همراه اول، کافی است کد دستوری #334*10* را شماره‌گیری کنید. پس از آن، مطابق شکل زیر، منویی ظاهر می‌شود که شما را برای ادامه کار راهنمایی می‌کند.

مکالمه خانواده همراه اول

همان طور که در شکل مشخص است، پس از شماره‌گیری کد دستوری #334*10*، شما برای خرید بسته ۵۰۰ دقیقه‌ای عدد 1، برای خرید بسته ۱۰۰۰ دقیقه‌ای عدد 2، و برای اشتراک‌گذاری دقایق عدد 4 را شماره‌گیری خواهید کرد. در صورتی که عدد 1 یا 2 را انتخاب کنید، در مرحله‌ی بعدی، یک شماره همراه اول برای هدیه ۱۰۰ دقیقه مکالمه از شما خواسته خواهد شد. پس از خرید، می‌توانید از طریق منوی اشتراک گذاری (4) دقایق بیشتری به آن شماره اختصاص دهید. همچنین، اگر بسته ۱۰۰۰ دقیقه‌ای را خریده باشید، می‌توانید از طریق منوی اشتراک گذاری (4) یک شماره دیگر را وارد نمایید و با هدیه دقایق دلخواه، او را نیز به عنوان مخاطب مکالمه رایگان اضافه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق پیامک یا از طریق کدهای دستوری طبق جدول زیر، به طور مستقیم به هر یک از دستورات دسترسی داشته باشید:

درگاه های ارتباطی فعالسازی بسته های مکالمه خانواده همراه اول
نوع درخواست پیامک به ۱۰ کد دستوری *۱۰#
استعلام وضعیت ۳۳۴۰ *۱۰*۳۳۴۰#
خرید بسته ۵۰۰ دقیقه ۳۳۴۱ *۱۰*۳۳۴۱#
خرید بسته ۱۰۰۰ دقیقه ۳۳۴۲ *۱۰*۳۳۴۲#
اشتراک‌گذاری ۳۳۴۳ *۱۰*۳۳۴۳#
دریافت راهنما ۳۳۴۹ *۱۰*۳۳۴۹#

در صورتی که دقایق خریداری شده را تا قبل از ۳۰ روز تمام کردید، نگران نباشید! زیر شما تا پایان ۳۰ روز از تاریخ خرید بسته های مکالمه خانواده همراه اول همچنان می‌توانید از مکالمه رایگان نامحدود دوطرفه بهره‌مند شوید.

۲ دیدگاه برای “توضیحات کامل درباره مکالمه خانواده همراه اول راهی برای تماس رایگان نامحدود و دو طرفه با افراد خانواده”

پاسخی بگذارید