خرید شارژ همراه اول ارزان

سامانه‌ی کارتی، شارژ همراه اول 5000 تومانی و 10000 تومانی را به قیمتی ارزان تر از اعتبار آن به فروش می‌رساند.

قیمت  این کارت‌های شارژ در سامانه کارتی در تاریخ یکشنبه 12 دی 89 به شرح جدول زیر است:

نوع کارت شارژ5000 تومانی10000 تومانی
قیمت فروش4970 تومان9850 تومان

خرید شارژ همراه اول

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

۱۲ دیدگاه برای “خرید شارژ همراه اول ارزان”

 1. سلام
  من برای فعال کردن سرویس جیرینک شارژ 1000 تومانی، کد #123* رو که میزنم. بهم میگه از 1 و 2و 3و 4و 9و یکی رو انتخاب کن. ولی تو دستورالعمل جیرینگ زده بود که 0 رو وارد کن. من که صفر رو وارد میکنم میگه اشتباه است. باید چی کار کنم؟

 2. اگر پول از حسابتان کسر شده اما شارژ را دریافت نکرده‌اید، پول ظرف 24 ساعت آینده به حساب شما عودت داده خواهد شد. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی با ایمیل و شماره تلفنی که در صفحه‌ی پشتیبانی زیر داده شده تماس بگیرید:
  http://www.carti.ir/support.aspx

 3. در حال حاظر امکان فروش عمده کارت شارژ از طریق سامانه کارتی وجود ندارد. شما می‌توانید در هر بار خرید، تا 5 عدد کارت شارژ تهیه کنید. اما فکر می‌کنم قیمت‌های ما مناسب است و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

  • دوست عزیز!
   ما به خاطر سود خودمان هم که شده، هرگز سر مردم کلاه نمی‌گذاریم. همه می‌دانند که از شارژهای تلفن‌های همراه اعتباری مقداری مالیات کسر می‌شود. این هم به مای فروشنده ربطی ندارد و مالیاتی است که خود شرکت همراه اول از کارت شارژ ها کم می‌کند. ما اصولن امکان دستکاری مبالغ کدهای شارژ را نداریم.

پاسخی بگذارید