طرح دانشجو رایتل؛ به‌صرفه‌ترین بسته ارتباطی و اینترنت همراه

طرح دانشجو رایتل

در طرح دانشجو رایتل همه دانشجویان کشور می‌توانند سیم‌کارت اعتباری رایتل را تهیه کنند و از مزایای آن استفاده کنند. شرایط و نحوه بهره‌مندی از مزایای طرح دانشجوی رایتل در این مطلب توضیح داده شده است.

طرح دانشجو رایتل

سیم‌کارت اعتباری دانشجو با بسته آغازین ۳ ماهه

اگر دانشجو هستید، صرف نظر از این که در کدام دانشگاه یا مقطع تحصیل می‌کنید، تنها با پرداخت ۲۰۰,۰۰۰ ریال می‌توانید در این طرح عضو شوید و ضمن دریافت یک عدد سیم‌کارت اعتباری یا دیتای هدیه، به مدت ۹۰ روز از همه سرویس‌ها و خدمات نسل‌های نوین ارتباطی رایتل بهره‌مند شوید. ارزش واقعی این بسته ۹۰ روزه بر مبنای تعرفه‌های رایتل در حال حاضر، چندین برابر هزینهای است که شما پرداخت می‌کنید. بنابراین علاوه بر این که از خدمات نسل‌های نوین ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه رایتل استفاده می‌کنید، در هزینه‌های جاری شما هم تا حد زیادی صرفه جویی می‌شود.

با خرید این سیم‌کارت، شما بسته‌های هدیه شامل ۱۲ گیگابابت اینترنت (۶ + ۶ گیگابایت ساعات افت مصرف)،۳۰,۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۳۰,۰۰۰  عدد پیامک درون شبکه، و یک عدد سیم‌کارت اعتباری یا دیتای هدیه نیز دریافت می‌کنید. در طرح دانشجوی رایتل، بسته های هدیه تا ۹۰ روز (۳ ماه) به شرح زیر برای سیم‌کارت شما فعال خواهد شد:

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!
هدایای ۳۰ روز اول
خدمات/سرویسمیزان استفادهمهلت استفاده/روز
اینترنت ۳G/4G۲ گیگابایت + ۲ گیگابایت ساعات افت مصرف (۲ تا ۸ بامداد)۳۰
مکالمه درون شبکه۱۰,۰۰۰ دقیقه۳۰
پیامک درون شبکه۱۰,۰۰۰ عدد۳۰

همانطور که در جدول بالا می‌بینید، در ماه اول پس از خرید سیم‌کارت دانشجوی رایتل، ۴ گیگابایت اینترنت ۳G یا ۴G (بسته به پوشش منطقه‌ای که در آن از سیم‌کارت استفاده می‌کنید)، ۱۰۰۰۰ دقیقه (۷ روز کامل!) مکالمه (با سیم‌کارت‌های رایتل)، و ۱۰۰۰۰ پیامک (برای سیم‌کارت‌های رایتل) برای سیم‌کارت شما فعال می‌شود.

هدایای ۳۰ روز دوم و سوم
خدمات/سرویسمیزان استفادهمهلت استفاده/روز
اینترنت ۳G/4G۲ گیگابایت۷
اینترنت ۳G/4G۲ گیگابایت ساعات افت مصرف (۲ تا ۸ بامداد)۳۰
مکالمه درون شبکه۱۰,۰۰۰ دقیقه۳۰
پیامک درون شبکه۱۰,۰۰۰ عدد۳۰

در ۳۰ روز دوم و سوم بعد از فعال کردن سیم‌کارت دانشجوی رایتل، ۲ گیگابایت اینترنت تا ۷ روز و ۲ گیگابایت ویژه استفاده در ساعات افت مصرف تا ۳۰ روز برای سیم‌کارت شما فعال خواهد بود. توجه کنید که بعد از تمام شدن این مهلت ۷ روزه استفاده از ۲ گیگابایت اینترنت هدیه، مصرف اینترنت شما با تعرفه عادی و یا درصورت خرید بسته‌های اینترنت، از بسته خریداری شده محاسبه می شود. میزان حجم باقی مانده از هر یک از سرویس ها (در صورت نرسیدن به سقف مصرف ۳۰ روزه) قابل انتقال به دوره بعد نیست. ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه (با سیم‌کارت‌های رایتل)، و ۱۰۰۰۰ پیامک (برای سیم‌کارت‌های رایتل) نیز از مزایای دیگری است که رایتل برای سیم‌کارت دانشجو در نظر گرفته و تا ۳۰ روز قابل استفاده است.

مهلت استفاده از هدایا پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می شود. جهت استفاده از هدایای طرح دانشجو، سیم‌کارت باید تا حداکثر تا ۶۰ روز پس از ثبت نام فعال شود. در صورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و…)، سایر خدمات بسته تا پایان مهلت اعتبار آن فعال خواهند بود.

تخفیف استثنایی رایتل برای دانشجویان در طرح دانشجو

هدیه رایتل به دانشجویان تنها بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیام کوتاه نیست. رایتل برای خرید بسته‌های آغازین سیم‌کارت دیتا به همراه مودم نیز برای شما تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. اگر هنوز رایتلی نشده‌اید، می‌توانید مودم‌های ۳G و ۴G را با بسته آغازین سیم‌کارت دیتای رایتل و سیم‌کارت دیتا را با ۱۰۰% تخفیف کنید!

در این طرح شما با خرید یک مودم ۳G یا ۴G و یا رای فای با همان قیمت همیشگی، یک سیم‌کارت دیتا، یک بسته ۹۰ روزه ۹ گیگابایتی (به علاوه ۹ گیگابایت اینترنت شبانه) و یک بسته ۱۸۰ روزه ۴۲ گیگابایتی (به علاوه ۴۲ گیگ اینترنت شبانه) را با ۱۰۰ درصد تخفیف و به صورت رایگان دریافت می‌کنید. هر متقاضی می تواند هر ۴ بسته جدول زیر را تنها یک بار خریداری کند.

جزئیات بسته‌های باندل‌های سیم‌کارت دیتا
نام بستهمودمحجم عادی (گیگابایت)حجم ساعات افت مصرف ۲ تا ۸ بامداد (گیگابایت)حجم تراقیک اختصاصی آپارات (گیگابایت)مهلت استفاده(روز)قیمت (ریال)
سیم‌کارت دیتای رایگان+ اینترنت ۹۰ روزه (۹+۹) گیگابایتی ( ۱۰۰% تخفیف)+ دانگل ۳Gدانگل ۳G۹۹۰.۹۹۰۹۵۰,۰۰۰
سیم‌کارت دیتای رایگان+ اینترنت ۹۰ روزه (۹+۹) گیگابایتی ( ۱۰۰% تخفیف)+ دانگل ۴Gدانگل ۴G۹۹۰.۹۹۰۲,۲۰۰,۰۰۰
سیم‌کارت دیتای رایگان+ اینترنت ۹۰ روزه (۹+۹) گیگابایتی ( ۱۰۰% تخفیف)+ رای فای ۳Gرای فای ۳G۹۹۰.۹۹۰۲,۲۰۰,۰۰۰
سیم‌کارت دیتای رایگان+ اینترنت ۱۸۰ روزه (۴۲+۴۲) گیگابایتی ( ۱۰۰% تخفیف)+ رای فای ۴Gرای فای ۴G۴۲۴۲۱۱۸۰۴,۲۰۰,۰۰۰

خرید سیم‌کارت طرح دانشجوی رایتل

برای خریدن سیم‌کارت دانشجو از وب سایت رایتل، اینجا کلیک کنید. در این روش لازم است فایل اسکن کارت دانشجویی خود را آپلود کنید. همچنین می‌توانید فایل را به آدرس Madrak@Rightel.ir نیز ایمیل کنید.

خریدن این سیم‌کارت به صورت حضوری هم ممکن است. می‌توانید با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های رایتل و یا نمایندگان فروش و خدمات، سیم‌کارت دانشجو را به صورت حضوری تهیه کنید. چنانچه سیم‌کارت را به روش حضوری تهیه می‌کنید، ارائه کارت دانشجویی معتبر الزامی است. در غیر این صورت بسته‌های هدیه برای شما فعال نخواهد شد.

توجه کنید که استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین سیم‌کارت اعتباری رایتل (شامل مکالمه، پیامک، و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل‌های نوین ارتباطی رایتل (۳G/4GG) امکان پذیر است. در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/G2 اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) امکان‌پذیر است.

[no_toc]

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

۳ دیدگاه برای «طرح دانشجو رایتل؛ به‌صرفه‌ترین بسته ارتباطی و اینترنت همراه»

  1. سلام ببخشید من سیم کارت رایتل دانشجویی رو از دفاتر خدماتی به قیمت ۲۸۰۰۰ هزار تومان خریدم.(البته شماره رو خودم انتخاب کردم)… فکر می کنم هدایا برا من فعال نیست.خب من می خوام از هدایای سیم کارت استفاده کنم . اصلا چجوری بفهمم فعال هست یا نه؟ چجوری فعالش کنم؟ ممنون می شم اگر زود پاسخ بدین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *