شرکت مخابرات: سال گذشته کمتر از ۶۰ عدد سیم کارت ۲۸۸ هزار تومانی فروختیم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه ملاک عمل مخابرات، نظر رگولاتوری است، گفت: پس از ابلاغ ممنوعیت فروش سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی از سوی رگولاتوری، شاید حداکثر شش سیم‌کارت فروخته باشیم و بعید می‌دانم در سال گذشته بیش از ۵۰ یا ۶۰ عدد سیم‌کارت دائمی فروخته باشیم.

صابر فیضی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: شرایط سیم‌کارت‌های اعتباری مشخص است و قیمت سیم‌کارت‌های دائمی نیز طبق پروانه ۱۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان است.

سیم کارت ۲۸۸ تومانی دیگر مشتری نداشت

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

وی در پاسخ به این سوال که ” یعنی فروش سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی متوقف شده “، گفت: برای این سیم‌کارت‌ها اصلاً مشتری نداشتیم که بخواهیم برای آن بحث کنیم؛ این سیم‌کارت‌ها از گذشته به همین صورت مانده بود که اخیراً سازمان تنظیم مقررات مطالبی را عنوان کرده، ما نیز برعهده خودشان گذاشته‌ایم؛ سازمان تنظیم هر چه بگوید براساس آن عمل خواهیم کرد.

۵ الی ۶ عدد سیم‌کارت با قیمت ۲۸۸ هزار تومان فروختیم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سؤال که ” پس منظورتان این است که مخابرات دیگر سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومان برای فروش ندارد “، گفت: نه اینکه نداریم؛ شاید یکی دو تا، پنج شش تا فروخته باشیم؛ اما در هر صورت ما براساس مصوبه قبلی کار را ادامه می‌دادیم و اخیرا سازمان تنظیم مقررات مسائلی را مطرح کرده که منتظریم نهایی شود؛ مسئله خاصی نیست که بخواهیم روی آن بحث کنیم.

فیضی در خصوص اینکه “آیا مخابرات اعتقاد به پابرجا بودن مصوبه هئیت دولت دارد “، گفت: ما یک شرکت خصوصی هستیم و کارمان را انجام می‌دهیم؛ اگر قرار است مصوبه هئیت دولت پابرجا باشد، سازمان تنظیم مقررات که متعلق به دولت است و در حال حاضر اظهار نظری کرده است باید بگوید؛ و اگر قرار است نباشد باز هم آنها باید بگویند.

به رگولاتوری گفتیم مکتوب اعلام کند

وی در خصوص اینکه ” سازمان تنظیم اعلام کرده که مصوبه هئیت دولت مربوطه به قبل از صدور پروانه مخابرات بوده است ” ، گفت:‌ به رگولاتوری گفته‌ایم مکتوب اعلام کنید ببینیم چه می‌گویید؛ هرچه آنها بگویند همان است.

وی بار دیگر تاکید کرد: ما یک شرکت خصوصی هستیم و اصلا حساسیتی روی این موضوع نداریم که بخواهیم روی آن بحث کنیم؛ ما دیگر به این مسئله اهمیت ندادیم و در مورد آن صحبت نیز نمی‌کنیم؛ مصوبه دولت متعلق به دولت است، سازمان تنظیم نیز متعلق به دولت است؛ سازمان تنظیم هر چه بگوید عمل می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که “سازمان تنظیم اعلام کرده مخابرات مجاز به فروش سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی نیست “، گفت: اگه بگویند که کسی سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی نمی‌خرد؛ پس ما نیز نمی فروشیم.

فیضی در پاسخ به سؤال دیگر مبنی بر اینکه “رگولاتوری می‌گوید مردادماه این دستور را ابلاغ کرده است “، گفت: مردادماه یک چیزهایی در این رابطه نوشتند، ما نیز جواب‌هایی تهیه کردیم؛ حال اگر نظرشان این است که قضیه به همین صورت بماند ما نظری نداریم.
مدیرعامل شرکت مخابرات در پاسخ به این سوال که “آیا پاسخ‌هایتان با اشاره به مصوبه دولت بوده است “، گفت: یک سری بحث‌های حقوقی است؛ مصوبه نیز است، یک سری بحث‌هایی است که باید راجع به آن اظهار نظر کنند؛ باید بشینند برنامه‌ریزی کنند، ما گفته‌های آنها را اجرا می‌کنیم؛ خودمان که برنامه خاصی نداریم؛ بحثی نیست که ما بخواهیم تصمیم بگیریم.

سال گذشته ۵۰ یا ۶۰ سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی فروختیم

فیضی در پاسخ به این سوال که “یعنی شما جواب داده‌اید و منتظر هستید که رگولاتوری راجع به مسائل حقوقی نظر بدهد “، گفت: نظر نیز داد‌ه‌اند و مصاحبه کرده‌اند که بعد از آن ما دیگر اقدامی نکرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که ” پس بعد از دستور رگولاتوری دیگر سیم‌کارت ۲۸۸ هزار تومانی نفروختید “، گفت: فکر می‌کنید سال گذشته چندتا فروش داشتیم؛ بعید می‌دانم به ۵۰ یا ۶۰ تا رسیده باشد؛ مردم بیشتر اعتباری می‌گیرند؛ دائمی نیز بیشتر سیم‌کارت ۱۲۰ هزار تومانی می‌گیرند؛ استثناهایی بوده که براساس مصوبه دولت بوده است.
وی تاکید کرد: نتیجه نهایی اینکه هر چه سازمان تنظیم مقررات بگوید ما عمل می‌کنیم.

منبع: مدیا نیوز

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *