واگذاری سیمکارت اوپراتور سوم (رایتل) آغاز شد

واگذاری سیم کارت اپراتور سوم امروز دوشنبه ۱۹ دی در شهرستان کرج آغاز شد. مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی رحمت الله حافظی در مراسم آغاز واگذاری این سیمکارت وعده داد که تا پایان امسال، تهران نیز تحت پوشش شبکهٔ نسل سوم قرار گیرد.
به گزارش مهر، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی صبح امروز در مراسم واگذاری سیم کارت‌های نسل سوم تاکید کرد: از امروز سیم کارت‌های این اپراتور با نام تجاری رایتل به افرادی که در کرج ثبت نام کرده‌اند واگذار می‌شود.

لوگو رایتل rightel
آرم و لوگوی رایتل، اوپراتور سوم تلفن همراه

وی با بیان اینکه تا کنون ۱۰ هزار نفر در کرج پیش ثبت نام اولیه خرید سیم کارت‌های رایتل را انجام دادند، اضافه کرد: این افراد از امروز می‌توانند با تکمیل پرونده خود ظرف ۷۲ ساعت کاری این سیم کارت‌ها را دریافت کنند.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه اپراتور سوم آخرین فناوری تجاری که در جهان در حال بهره برداری است را وارد ایران کرده است، گفت: دسترسی به اینترنت، تماس تصویری، سرویس MMS و SMS از جمله قابلیت‌های این سیم کارت‌ها خواهد بود که در ۳ نوع دائمی، اعتباری و دیتا ارائه می‌شود.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

حافظی تاکید کرد: هم اکنون پوشش صد در صدی این شبکه در کرج کامل بوده و سایر شهرداری‌ها در صورت همکاری در نصب آنتن‌های این اپراتور، در اولویت راه اندازی شبکه قرار می‌گیرند.

وی در مورد تعرفه های استفاده از سیم کارت‌های نسل سوم رایتل نیز گفت: نرخ مکالمه با این سیم کارت‌ها برای هر دقیقه ۵۵۵ ریال در این شبکه، ۶۲۵ ریال برای ارتباط با سایر شبکه‌ها خواهد بود. همچنین نرخ تماس تصویری از طریق این اپراتور ۱۴۹۵ ریال، نرخ سرویس پیام چند رسانه ای MMS برای ۳۰۰ کیلوبیت ۴۰۰ ریال و سرعت دسترسی به اینترنت این اپراتور برای کاربران خانگی ۱۲۵ کیلوبیت بر ثانیه و برای اشخاص حقوقی ۳ مگابیت بر ثانیه قابل استفاده خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه عملیات راه اندازی شبکه نسل سوم با شهرستان کرج آغاز شده است، تاکید کرد: آمادگی آن را داریم که هر شهری اعلام آمادگی خود را بر اساس فضایی که برای نصب آنتن در اختیار ما قرار می‌دهد این شبکه را راه اندازی کنیم.

وی گفت: تا پایان سال شبکه شهر تهران نیز تحت پوشش نسل سوم موبایل قرار می‌گیرد و پیش بینی می‌شود طی ۵ سال آینده این اپراتور بتواند هزینه های خود را برگرداند و به سوددهی برسد.

حافظی در مورد تأخیر در راه اندازی شبکه اپراتور سوم، گفت: این تأخیر ابعاد مختلفی دارد که لازم نیست به آن پرداخته شود چرا که باید برای بسته های فرهنگی و امنیتی این اپراتور پیش بینی‌هایی صورت می‌گرفت.

وی تاکید کرد که با شهرداری تهران نیز به تفاهم رسیده‌ایم که تا پایان سال این شبکه در تهران نیز راه اندازی شود، اضافه کرد: هم اکنون امکان تحویل چندین برابر این سیم کارت‌ها را نسبت به پیش ثبت نام انجام شده در کرج داریم و پیش بینی می‌کنیم در بهمن ماه بتوانیم این سیم کارت‌ها را به روز تحویل دهیم.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *