سرویس تماس بان همراه اول، برای باخبری از تماس‌های از دست رفته

سرویس تماس بان همراه اول، شما را از تماس‌هایی که در زمان خاموش بودن گوشی همراه‌تان یا در دستر‌س نبودن خط‌تان با شما گرفته شده است، آگاه می‌کند.
لوگوی همراه اولاگر به علت خاموش بودن گوشی یا در دسترس‌نبودن، تماس‌هایی که با شما گرفته شده را دریافت نکردید، هنگامی که شما دوباره به شبکه متصل شدید، تماس بان همراه اول، به وسیله‌ی یک پیامک، شما را از شماره‌تلفن‌ها و زمان این تماس‌ها آگاه می‌:‌کند.
فعال‌سازی این سرویس رایگان است و شما برای فعال‌سازی آن باید ۱ (لاتین) را به شماره ۹۹۱۴ پیامک بزنید. همچنین، برای غیرفعال‌سازی عدد ۵، برای اطلاع از وضعیت سرویس عدد ۰ و برای دریافت راهنما، پیامکی خالی به همان شماره ۹۹۱۴ ارسال می‌کنید.

نکاتی درباره تماس بان همراه اول

  • این سرویس برای مشترکین دائمی و اعتباری قابل استفاده است.
  • اگر در حین زمانی که گوشی شما خاموش یا در دسترس نبوده، یک نفر برای چند بار با شما تماس بگیرد، شما تعداد تماس‌های او و ساعت و تاریخ آخرین تماس او را به همراه شماره تلفنش، در قالب یک پیامک دریافت خواهید کرد.

امیدواریم این سرویس برایتان مفید باشد و دیگر تماسی را از دست ندهید!

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

۷ دیدگاه برای “سرویس تماس بان همراه اول، برای باخبری از تماس‌های از دست رفته”

پاسخی بگذارید