سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول و هر چه که لازم است درباره آن بدانید

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول

سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول یک سیم‌کارت اعتباری است که ویژه شما دانش‌آموزان ایرانی از ۶ تا ۱۸ سال و برای پاسخ به نیازها و خواسته‌های شما طراحی شده است. این سیم کارت برای اولین بار در کشور عرضه می‌شود. انارستان ضمن پوشش دادن تمامی نیازهای مکالمه و پیامک، امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و امن را نیز برای شما فراهم می‌کند.

شما دانش آموزان گرامی می‌توانید بسته‌های اینترنتی انارستان را خریداری کنید و از اینترنت امن و پر سرعت نسل سوم آن استفاده کنید. با این سیم کارت می توانید امکان اتصال به دنیای بزرگی از برنامه‌های جذاب و مفید مخصوص نوجوان را داشته باشید.

تعرفه‌های مکالمه و پیامک سیم کارت انارستان مشابه سیم‌کارت های اعتباری همراه اول است. به علاوه می توانید از تمامی بسته‌هایی که برای سیم‌کارت های اعتباری همراه اول ارائه می‌شود (بسته‌های مکالمه و پیامک) نیز استفاده کنید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

ویژگی‌ های سیم کارت انارستان

 • این سیم‌کارت ها دارای شارژ اولیه ۵۰۰ تومان هستند.
 • پس از فعالسازی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول یک بسته خوش‌آمدگویی شامل ۳ گیگابایت اینترنت پر سرعت نسل سوم و ۶۳ گیگ اینترنت ۹ ماهه (هر ماه ۷ گیگ ۷ روزه) به شما تعلق می گیرد.
 • کلیه بسته‌های پیامک و طرح‌های تشویقی مختص سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول برای سیم کارت انارستان نیز قابل فعالسازی هستند.
 • امکان مکالمه و ارسال پیامک در سرتاسر ایران با تعرفه مشابه سیم‌کارت های اعتباری همراه اول را خواهید داشت.
 • سرویس اینترنت پاک پرسرعت نسل سوم، به طور خودکار برای سیم کارت انارستان فعال است.
 • شما دانش‌آموزان گرامی با خرید سیم کارت انارستان امکان استفاده از سرویس‌ها و نرم افزارهای انارستان را خواهید داشت. این سرویس‌ها شامل مشاوره آنلاین، رایا مدرسه، کتابخانه دیجیتال، فروشگاه محتوای درسی، آزمون آنلاین، مشاوره هوشمند تلفنی و … هستند.

تهیه و فعالسازی سیم کارت دانش آموزی انارستان

برای تهیه و فعال‌سازی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول کافی است با یکی از انواع سیم کارت های همراه اول عدد ۲۲۵ را به شماره ۳۰۰۰۶۸۶۰ پیامک کنید. در پاسخ به این پیامک، کد سیم کارت انارستان را دریافت می کنید. با در دست داشتن این کد، تصویر کارت ملی پدر یا مادر، و تصویر شناسنامه خود به یکی از دفاتر همراه اول مراجعه نمایید و یک سیم کارت رایگان با پیش شماره ۰۹۹۴ دریافت کنید. پس از فعال‌سازی سیم‌کارت از سرویس های متنوع دانش‌آموزی و اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوید. کد فعالسازی سیم کارت انارستان را می توانید به دو روش دیگر نیز دریافت کنید:

 1. کارت‌های فعال‌سازی چاپ شده حاوی کد فعال‌سازی سیم‌کارت (توزیع در مدارس یا مراکز علمی)
 2. مراجعه مشترک به دفتر امور مشترکین همراه اول
 3. فعالسازی از طریق سایت فروشگاه آنلاین همراه اول

بسته خوشامدگویی سیم کارت انارستان

برای استفاده از بسته خوشامدگویی سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول باید حداکثر تا ۹۰ روز بعد از دریافت و فعال‌سازی سیم کارت انارستان، آن را به میزان ذلخواه (حداقل ۱۰ هزار تومان) شارژ کنید. در این صورت یک بسته هدیه ۳۰ روزه شامل ۳ گیگابایت دیتای پرسرعت نسل سه، ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و ۱۰۰ عدد پیامک برای شما فعال می‌شود.

امکان خرید بسته‌های دیتای مخصوصی به نام «اینترنت پاک و بسته‌های دیتای انارستان نیز برای شما دانش آموز عزیز فراهم شده است. شرایط بسته های اینترنت انارستان و قیمت آنها به شرح زیر است:

درگاه‌های ارتباطی سیم کارت انارستان

شما می‌توانید با شماره‌گیری کدهای دستوری طبق جدول زیر، انواع بسته‌های اینترنت پرسرعت نسل سوم مطلع را مشاهده کنید، این بسته ها را خریداری یا لغو کنید و یا از حجم یا زمان باقیمانده از بسته دیتای خود مطلع شوید.

درگاه‌های ارتباطی سیم کارت انارستان همراه اول
درخواست مربوطهکد دستوری
اعلام وضعیت بسته دیتا*۱۰۰*۶۶*۱*۰#
لغو تمدید بسته دیتا*۱۰۰*۱*۸#
راهنمای بسته‌های دیتای انارستان*۱۰۰*۶*۶*۹#

فعال کردن بسته اینترنتی

با استفاده از سیم‌کارت انارستان به یکی از روش‌های زیر می توانید بسته‌های دیتای انارستانی مختص کودک و نوجوان در بسته‌های هفتگی، ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله را دریافت نمایید.

عنوانروش فعالسازی
نقدیاپلیکیشن همراه من ، سایت همراه اول
*۱#
کلیه کارگزاران
غیر نقدیاپلیکیشن همراه من ، سایت همراه اول
*۱۰۰*۶۶#

بسته‌های اینترنت انارستان

مدت اعتبارحجم بستهمبلغ قابل پرداخت (تومان)روش فعالسازی
۷ روزه۱.۵ گیگابایت۶,۹۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۲۱#
۷۵۰ مگابایت۶,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۲۲#
۵۰۰ مگابایت۴,۵۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۲۳#
۳۰ روزه۷ گیگابایت۱۷,۹۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۳۱#
۵ گیگابایت۱۶,۹۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۳۲#
۴ گیگابایت۱۲,۹۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۳۳#
۲ گیگابایت۹,۹۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۳۴#
۱ گیگابایت۷,۵۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۳۵#
۹۰ روزه۱۸ گیگابایت۳۹,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۴۱#
۱۲ گیگابایت۲۹,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۴۲#
۶ گیگابایت۲۲,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۴۳#
۱۸۰ روزه۳۵ گیگابایت۶۵,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۵۱#
۱۵ گیگابایت۴۲,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۵۲#
۳۶۵ روزه۴۵ گیگابایت۷۹,۰۰۰*۱۰۰*۶۶*۶۱#
۳۰ گیگابایت۶۵,۰۰۰*۱۰۰*۶۶۱*۶۲#

بسته‌های مکالمه سیم کارت انارستان

بسته‌های مکالمه درون‌شبکه‌ای یکی از مزیت‌های سیم‌کارت انارستان است. با شماره‌گیری کد دستوری *۱۰۰*۶۶۲۱# یا *۱*۶۲# این بسته‌ها فعال می‌شوند.

 • این بسته‌ها ویژه مکالمه درون شبکه است.
 • امکان فعال‌سازی همزمان بسته‌های مکالمه با دیگر بسته‌های مکالمه وجود ندارد.
 • بسته‌های مکالمه، رزرو هیچ بسته‌ای نمی‌شوند و تمدید خودکار ندارند.
 • فعال‌سازی همزمان بسته‌های مکالمه با بسته‌های ترکیبی، امکان‌پذیر است.
مدت اعتبارحجم بسته (به دقیقه)‌مبلغ قابل پرداخت (تومان)روش فعال‌سازی
۳۰ روزه۷۰۵۴۰۰*۱۰۰*۶۶*۲۱*۳۳#
۱۰۰۶۹۰۰*۱۰۰*۶۶*۲۱*۳۲#
۱۵۰۹۴۰۰*۱۰۰*۶۶*۲۱*۲#
۲۵۰۱۴۹۰۰*۱۰۰*۶۶*۲۱*۱#
۵۰۰۲۷۹۰۰*۱۰۰*۶۶*۲۱*۳۱#

بسته مناسبتی انارستان

بسته مناسبتی انارستان شامل بسته های ترکیبی و بسته دیتای ویژه یکماهه است که ویژه مشترکین سیم کارت‌های انارستان ارایه شده است. بسته ترکیبی یکماهه انارستان شامل سه بسته ترکیبی است که هر کدام از این بسته ها دربرگیرنده میزان مشخصی مکالمه، پیامک و اینترنت با تخفیفات ویژه است، که در ازای قیمت مشخصی برای مشترکین انارستان فعال می‌شود.

سبد محصولات سیم کارت انارستان

عنوان محصولشرح
پیشنهاد ویژه انارستاناستفاده از برترین سرویس‌های آموزشی، بازی، سرگرمی، انیمیشن و..ویژه مشترکین سیم‌کارت‌های انارستانی با استفاده از اینترنت انارستان
چی خوبه…مرجع تخصصی تحلیل تربیتی انیمیشن‌ و محتواهای مورد نیاز کودکان
موزاییکپلتفرم هوشمند آموزش مجازی و حضوری مدارس
VOD رایگان انارستانتماشای جدیدترین انیمیشن‌های روز دنیا، بازی و سرگرمی و موسیقی و… با اشتراک رایگان در دیجیتون، ویژه مشترکین سیمکارت‌های انارستانی (با راهنمای رده بندی شده سنی)
بازی های موبایلیدسترسی به بازی‌های موبایلی متنوع در دسته‌ بندی‌های خانوادگی، پازل و … مانند نارچین و چارچوری به همراه برگزاری لیگ‌ها و جوایز متنوع
نارتب تبلتنارتب تبلت کودک و نوجوان با طراحی جذاب و قابلیت ویژه مدیریت توسط والدین، خیال شما را نسبت به خطرات فضای مجازی برای کودک و نوجوانتان آسوده می‌کند.
رایا مدرسهسامانه جامع مدیریت تحت اینترنت مدرسه

مزایای انارستان

 • عرضه محتواها، خدمات درسی و علمی درقالب ۲۰ هزار ساعت فیلم آموزشی، ۴۰ هزار نمونه آزمون به صورت آنلاین، محتواهای آموزشی دانش‌آموزی صدا و سیما، ۲ هزار انیمیشن آموزشی (ویژه دبیرستان)، ۲ هزار برنامه اندرویدی علمی و فکری و ۸ هزار کتاب الکترونیکی برای دانش‌آموزان و برنامه های آموزش تولید محتوای الکترونیکی برای حدود ۴۰۰۰ معلم در سراسر کشور.
 • فراهم سازی امکان مدیریت تبلت‌ها و تلفن‌های همراه و بومی کردن خدمات و محتوای آنها برای کودکان و نوجوانان
 • فراهم کردن الگوهای مناسب ارتباطاتی بین دانش آموزان و معلمین از طریق شبکه‌ اجتماعی بومی مختص کودکان و نوجوانان مکمل ارتباطات واقعی درون مدارس
 • ارائه محتواهای ارزشمند در قالب سرویس های نوین ارزش افزوده (VAS) از طریق پیامک و اینترنت

مشخصات و امکانات سایر سیم کارت های همراه اول را هم مطالعه کنید.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

۱۸ دیدگاه برای «سیم کارت دانش آموزی انارستان همراه اول و هر چه که لازم است درباره آن بدانید»

 1. سلام.اگر پیام هم برای دریافت سیمکارت ندید و همینجوری با شناسنامه فرزند و پدر مادر برید سیمکارت رو میتونید دریافت کنید
  سیمکارت رایگانه و هیچ هزینه ای نمیدید.
  خودم الان گرفتم . لازمم نیست خودتون نت بگیرید.خودش هر هفته براتون ۴ گیگ نت فعال میکنه.یعنی ماهی ۱۶ گیگ رایگان
  پس هیچ هزینه ای نیاز نیست و فقط کافیه دانش آموز باشید و با شناسنامه خود و پدرو مادر تون به یکی از مراکز نزدیک خونتون مراجعه کنید
  خیلی باحاله.دیگه نیاز نیست هی نت بخرید
  تجربه من از این سیمکارت . امید وارم خوشتون اومده باشه.

 2. سلام بسته اینترنت انارستان فقط واسه سیم کارت انارستانه؟یا با سیم کارتای دیگه هم میشه گرفتش؟و محدودیت داره در استفاده؟

 3. با سلام،من سیم کارت رو از دفاتر خدمات تهیه کردم ولی هنوز برام فعال نشده،چه مدت طول میکشه که ثبت بشه و بتونم ازش استفاده کنم؟

 4. باسلام. من میخوام برای این سیمکارت انارستات بسته اینترنت بخرم پیام میاد فعال سازی بسته های اینترنت برای سیمکارت های انارستان مقدور نمیباشد چیکار کنم

  • چطوری از عضویت انارستان حارج بشم سیم کارتم انارستان نیس ولی نمیتونم بسته های غیر از انارستان بگیرم میگه دانش اموز عزیز شما نمیتوانید از بسته های نوترینو استفاده کنید و برای بسته های دیگه میگه شما سرویس فعال دارید درصوتی ک هیچ سرویس فعالی ندارم همه رو هم لغو کردم و فقط میتونم از انارستان بسته بگیرم لطفا جواب بدید و راهنمایی کنید خواهش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *