نحوه اضافه کردن متن آهنگ در استوری اینستاگرام (آموزش تصویری)

امکان گذاشتن متن آهنگ در استوری اینستاگرام جدیدترین قابلیتی است که به این اپلیکیشن اضافه شده است. از این پس کاربران اینستاگرام می‌توانند متن آهنگ‌های مورد نظر خود را هم از طریق استیکر Music روی استوری قرار بدهند. به این ترتیب نیازی نیست متن آهنگ را به صورت دستی تایپ کنید.

برای این کار ابتدا باید استیکر موزیک را به استوری خود اضافه کنید و به دنبال یک آهنگ خاص بگردید. بلافاصله بعد از این که آهنگ را انتخاب کنید، متن آن نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را با فونت، رنگ و استایل دلخواه خود به نمایش بگذارید. نمایش متن آهنگ در استوری اینستاگرام برای تمام انواع استوری (متن، موزیک، بومرنگ، زوم، ویدئوی معکوس و هندزفری) فعال است.

مدت زمان آهنگ و نمایش متن آن بستگی به نوع استوری دارد. مدت زمان نمایش عکس‌ها به صورت پیش فرض ۱۵ ثانیه است. استوری‌هایی که با بومرنگ ضبط شده‌اند، ۵ ثانیه نمایش داده می‌شوند و سوپرزوم هم ۴ ثانیه پخش می‌شود.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

فونت، استایل و رنگ متن آهنگ قابل تنظیم است. همچنین می‌توانید اندازه و محل قرار گرفتن آن را روی صفحه تغییر بدهید. اگر کاربری که استوری شما را می‌بیند روی متن آهنگ ضربه بزند، می‌تواند به ادامه آهنگ گوش کند و اطلاعات بیشتری درباره نام و خواننده آن به دست بیاورد.

برای اضافه کردن متن آهنگ در استوری اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

  1. استوری را آپلود یا ضبط کنید.
  2. صفحه را بالا بکشید و یا از بالای صفحه آیکون استیکر را بزنید.
  3. استیکر موزیک را انتخاب کنید.
  4. آهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. در پست دیگری نحوه اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام را آموزش داده‌ایم.
  5. متن آهنگ بلافاصله نمایش داده می‌شود. توجه کنید که متن همه آهنگ‌ها در دسترس نیستند. پس اگر متن آهنگ نمایش داده نشد، آهنگ دیگری را انتخاب کنید.
  6. تنظیمات متن آهنگ را به دلخواه خود تغییر بدهید. رنگ متن را با استفاده از دایره‌ای که در بالای صفحه نمایش داده می‌شود، و استایل آن را با ضربه زدن روی متن آهنگ عوض کنید.
  7. وقتی تنظیمات موردنظرتان را به طور کامل انجام دادید، گزینه Done را بزنید.
  8. حالا می‌توانید متن را روی صفحه جا به جا کنید و با استفاده از دو انگشت، اندازه آن را تغییر دهید.
  9. استوری را منتشر کنید.

همانطور که در پست دیگری در مورد گزینه Close Friends شرح داده‌ایم، می‌توانید استوری را به صورت محدود و فقط برای تعدادی از مخاطبان خود منتشر کنید.

راه‌های دیگری هم برای به اشتراک گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام وجود دارد. پست دیگر ما در مورد اشتراک موزیک در استوری اینستاگرام از ساند کلاود را هم مطالعه کنید. اینستاگرام از سال گذشته از Spotify  وShazam  هم پشتیبانی می‌کند.

این قابلیت پس از طی کردن مرحله آزمایشی،‌ برای همه کاربران فعال خواهد شد.

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *