طرح خانواده دکا رایتل : اقتصادی‌ترین خانواده ارتباطات هوشمند

طرح خانواده دکا رایتل

پیشتر در مورد یکی از طرح‌های خانواده رایتل به نام طرح خانواده بی نهایت رایتل نوشته بودیم. اما این اپراتور طرح دیگری نیز دارد که برای استفاده خانواده‌ها طراحی و ارائه شده است. در این پست در مورد طرح خانواده دکا رایتل خواهد خواند.

طرح دکا با هدف استفاده نامحدود مشترکان اعتباری و دائمی از تماس صوتی و پیامک طراحی و ارائه شد. اما با توجه به استقبال گسترده‌ای که از این طرح شد، رایتل در حال حاضر بسته‌های ترکیبی بر پایه امکانات نسل‌های نوین ارتباطی (۳G/4G) را هم در قالب طرح خانواده دکا رایتل ارائه می‌دهد. طرح خانواده دکا رایتل با ایجاد فرصت برای مدیریت هزینه‌های خانواده، تجربه‌ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه می‌آورد.

محصولات طرح خانواده دکا رایتل

این طرح در چهار گروه مجزا به نام‌های دکا، دکا گپ، دکا تک و دکا بی‌نهایت طراحی و ارائه شده که شرایط، تعرفه‌ها و کد دستوری فعالسازی آنها را در جدول زیر می‌خوانید:طرح خانواده دکا رایتل

ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!
مشخصات و تعرفه‌های محصولات طرح خانواده دکا رایتل
نام طرحمکالمه درون شبکه (دقیقه)پیامک درون شبکه (عدد)مکالمه برون شبکه (دقیقه)پیامک برون شبکه (عدد)حجم ترافیک عادی (GB)حجم ترافیک ساعات افت مصرف (GB)قیمت  (ریال)
دکا۱۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰
دکا گپ۱۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۱۳۰۱۳۰۱۰۰,۰۰۰
دکا تک۱۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۱۳۰۱۳۰۳۳۲۰۰,۰۰۰
دکا بی نهایت۱۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰۲۵۰۲۵۰۵۵۳۰۰,۰۰۰

نحوه خرید بسته‌های طرح خانواده دکا رایتل

 • خرید از طریق سامانه کد دستوری
کدهای دستوری طرح خانواده دکا
نام بستهکد دستوری جهت فعالسازی
سفارش بسته دکا*۱۴۲*۱*۳*۱#
سفارش دکا گپ*۱۴۲*۱*۳*۲#
سفارش بسته دکا تک*۱۴۲*۱*۳*۳#
سفارش بسته دکا بی نهایت*۱۴۲*۱*۳*۴#
 • خرید از طریق سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰
کدهای دستوری سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰ طرح خانواده دکا رایتل
شرح عملکردارسال دستور زیر به سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰-سیم کارت اعتباریارسال دستور زیر به سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰-سیم کارت دائمی
سفارش بسته دکاON 11311On 12402
سفارش بسته دکا گپON 11526On 12403
سفارش بسته دکا تکON 11527On 12404
سفارش بسته دکا بی نهایتON 11528On 12586

لازم است بدانید که…

 • ساعات افت مصرف ۲ الی ۸ صبح است.
 • مصرف از حجم ترافیک عادی خدمات داده (در قالب بسته یا تعرفه عادی) جهت بازدید و استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آنها در صفحه ترافیک بومی آمده است، مشمول ۵۰۰% کاهش تعرفه است، به عبارت دیگر، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حساب شما مشترک عزیز کسر می‌شود. در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که مصرف سرویس اینترنت در وب سایت‌های بین‌الملل همچنان با تعرفه همیشگی صورت می‌گیرد.
 • کلیه قیمت‌ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.
 • مهلت استفاده از هریک از بسته‌‌ها از زمان خرید ۳۰ روز است.
 • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ها هستند.
 • در صورت تمام شدن هر یک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک عادی، حجم ترافیک ساعات افت مصرف، پیامک و…)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن استفاده کنید.
 • استفاده از بسته‌های سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک، و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین ارتباطی(۳G/4G) امکان‌پذیر است. در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/۲G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها!
لطفا این کد را شماره‌گیری کنید:
*۷۸۹*۹۹۹#
با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به اینترنت و بدون کد شارژ، سیم‌کارت خودتون یا اطرافیانتون رو شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید. همین الان امتحانش کنید! به دوستاتونم بگید!

۸ دیدگاه برای «طرح خانواده دکا رایتل : اقتصادی‌ترین خانواده ارتباطات هوشمند»

 1. ابوالفضل نادری

  طرح دکا گپو فعال کردم ماه اول خوب بود اما الان که تموم شده هرچی میزنم فعال میشه اما نمیشه حرف زد.لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *